Ana Sayfa / Şok Aktüel

Şok Aktüel

Şok Aktüel 27 Eylül 3 Ekim Arası İndirimli Ürünler

Şok Aktüel 27 Eylül 3 Ekim Arası İndirimli Ürünler

Şok aktüel 27 Eylül 3 Ekim arası indirimli ürünler broşürü yayınlandı. İndirim severler için bu ürünleri inceledik. Şok aktüel 27 Eylül 3 Ekim Arası İndirimli Temizlik Ürünleri İndirim kataloğunu incelediğimizde bulaşık makineleriniz için çok cazip bir fırsat dikkatimizi çekti. Pril 100 tablet 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 34,90 TL’den 19,00 …

Devamını Oku »

Şok Aktüel : Türkiye’de, sektöre ilk olarak indirim marketten ziyade, daha ufak boyutta ve ürün çeşidinin az olduğu, farklı bir konseptte giriş yapan Şok, 1995 yılında 13 mağazası ile pazara dahil oldu. Tüm Türkiye tarafından tanınan, Migros’a bağlı olarak çalışan Şok mağazaları, kısa bir süre sonra indirim market konseptini benimseyerek, çalışmalarına devam etti. İndirim market olduktan sonra, kısa süre içerisinde büyüme amaçlı yatırımlar yapan Şok, 2017 yılı itibariyle, 5000 şubeye yaklaşan bir market ağına sahip.

20.000 civarında personeli ile, tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Şok market, hala aynı doğrultuda büyümeye devam ediyor. Kazançların artması ile birlikte yatırım miktarını yükselten mağazalar, her geçen gün faaliyet alanını genişletmekte.

Şok, Türkiye’nin her bölgesinde yer alan bölge müdürlükleri tarafından yönetiliyor. Lojistik ve tüm diğer işlemlerin de bu alanlardan gerçekleştirildiği marketlerde, markaya ait çok sayıda ürünün satışı yapılmakta. Şok markası adında satışa sunulan, fason üretim ürünler, çok uygun fiyatlardan tüketici ile buluşuyor. Diğer indirim marketleri gibi, Şok’ta da düzenli olarak yayınlanan bir aktüel bülten bulunuyor.

Şok İndirimleri

Sürekli olarak indirimli ürün satışı gerçekleştiren mağazada, özel olarak dönemsel hazırlanmış bazı indirimlere rastlamak mümkün. Aktüel adı altında, belli sürelerde yayınlanan kataloglarda bulunabilecek bu indirimler, mağazada halihazırda satışta olan pek çok ürünü kapsıyor.

Özel olarak hazırlanan indirimlerde, müşterilerin en çok tercih ettiği ürünler seçiliyor. Bu ürünler, normal satış fiyatının çok daha altına satın alınabiliyor. Şok, yine Bim ve A101 gibi, diğer indirim marketlerin uyguladığı dönemsel olarak indirim yapma politikasını da sürdürmekte.

Şok İlkbahar – Yaz İndirimleri

Dönemsel olarak yapılan indirimlere sahip olan markada, mevsime göre çeşitlilik gösteren ürün satışları yapılmakta. Yaz ve ilkbahar dönemlerinde, daha çok bahçe, kamp ve yazlık ürünleri aktüel indirimlerine dahil eden Şok, bu ürünleri kısa süreli olarak satışa çıkarıyor.

Yaz dönenimde, mobilya olarak genellikle bahçe mobilyalarını indirime sokan Şok marketler, bahçe sandalyesi, piknik masası, şişme havuz gibi çok sayıda ürünün satışını yapıyor. Yine bu dönemlerde, hamak ve bahçe ışıklandırmalarının da satışlarına rastlamak mümkün.

Yaz dönemi Şok Aktüel indirimlerinde, kozmetik ürünlerden güneş kremi ve buna benzer plajda işinize yarayacak çok sayıda ürünü, uygun fiyata bulabilirsiniz. Bu ürünlerden bazıları her zaman satışta olsa da, özellikle hacim olarak daha büyük olanları yalnızca aktüel bültenler kapsamında satışa çıkarılıyor.

Şok Sonbahar – Kış İndirimleri

Şok Aktüel bültenlerinde her döneme uygun indirime rastlamak mümkün. Kış ve Sonbahar aylarında, yine mevsim şartlarına göre ürün portföyü değiştiriliyor. Aktüel bültenlerinde yaz aylarında rastlayacağınız hamak gibi yazlık ürünler yerine, daha çok soğuk havalara uygun ürünlerin satışı yapılmakta.

Tekstil kategorisinde battaniye, yorgan gibi ürünlerin satışını yapan Şok, bunlara ek olarak soğuk mevsimlere özel aktüel ürünleri de bültenlerine eklemeyi ihmal etmiyor. Özellikle kış aylarında çok talep gören ısıtıcı, termostat ve buna benzer ürünleri Şok Aktüel bültenlerinde bulmak mümkün.

İndirimlerini tamamen mevsimlere göre belirleyen Şok, aktüel ürünlerini özenle, herkesin işine yarayacak şekilde seçmekte. Her mevsime ve dönem şartlarına uygun şekilde düzenlenen Şok Aktüel bülteni, müşterilerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap veriyor.

Şok Aktüel

Şok’un belli günlerde yayınladığı bu bülten, çeşitli temalara bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Mevsim, ihtiyaçlar ve çeşitli dönemlere göre farklı ürünleri içerebilen Şok Aktüel’de, her katalogda dikkat edilen bazı ortak noktalar da mevcut. Örneğin, her bültende belli sayıda gıda malzemesinde indirim yapmaya gayret gösteren Şok, bunun için özel olarak çalışıyor.

İlk şok market kurulduğu günden beri, düzenli olarak çıkarılan Şok Market bülteni, müşterilerin normalde satışı olmayan ürünlere ulaşmasını sağlıyor. Aynı zamanda satışı yapılmakta olan ürünlerin de büyük indirimlere girdiği Şok Aktüel bültenleri, tüketicinin en çok ilgisini çeken Şok market kampanyası.

Şok Aktüel İndirimleri Hangi Gün?

Düzenli olarak yayınlanan Şok Aktüel bülteni, her hafta 1 kez tüketiciyle buluşuyor. Bültenler ile, mağazalardan ve internetten yayınlanan Şok Aktüel ürünleri, her Çarşamba açıklanarak, bir hafta boyunca satışta oluyor.  Açıklandığı ilk andan itibaren büyük ilgi çeken Şok Aktüel katalogları, hafta boyunca çok sayıda tüketicinin alışveriş yapmasına imkan sağlamakta.

Şok Aktüel’de Hangi Ürünler İndirimde?

Şok Aktüel, her hafta değişen ürün çeşitliliğine sahip. Ürünler, mevsime ve döneme göre değişkenlik gösteriyor. Genellikle yaz döneminde bahçe ve açık havada kullanıma ağırlıklı ürünlere yer verilen katalog, kış döneminde çok daha farklı bir şekle bürünebiliyor.

Mevsim ve dönem harici yapılan indirimler dışında, her hafta yayınlanan Şok Market bülteninde bazı ürünler sürekli olarak, dönemden bağımsız indirime girmekte. Gıda ürünleri, belli kozmetik ürünler ve buna benzer her dönem Şok mağazalarında satışta olan ürünleri sık sık Şok Aktüel kataloglarında görmek mümkün.

Yine aynı şekilde, züccaciye ürünlerinden deterjanlara kadar çeşitli tüketim malzemeleri, Şok Aktüel’de yer almakta.

27 Eylül 2017 Şok Aktüel İndirimleri

Şok Aktüel’de bu hafta çok sayıda ve çeşitlilikte ürünü indirimde görmek mümkün. Özellikle, aşure döneminde olunması nedeniyle aşurelik malzemelere ağırlık veren Şok Aktüel, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seviyede bir aktüel kataloğu ile karşımızda.

25 Tl ve üzerinde yapacağınız alışverişlerde indirime giren Pril Bulaşık Makinesi Tableti, normal satış fiyatının neredeyse yarısına Şok’ta bulunabiliyor. Bu ürün, özellikle mutfak bütçenizde büyük rahatlama sağlayacak.

Elektronik ürünlerde, bu hafta Şok Aktüel’de çok ilginç indirimlere rastlamak mümkün. Oldukça estetik görüntülü bir masa lambasını satışa çıkaran Şok, bu lambayı 19.90 etiket fiyatı ile raflara yerleştirmiş.

Küçük ev aletlerinden, Fakir marka Dora Blender Seti, Şok Aktüel’de bu hafta yine oldukça ucuz bir fiyattan satışta.

Tüm bu özel ürünler dışında, sürekli olarak mağazalarında satışta olan çeşitli ürünleri de Şok Aktüel kataloğuna dahil eden market, bu haftaki Şok Aktüel indirimlerinde özellikle aşure malzemelerine yer vermiş. Çeşitli bakliyatlar ve baharatlara uygun fiyattan ulaşabileceğiniz 27 Eylül Şok Aktüel bültenini incelemek için buraya tıklamanız yeterli.

27 Eylül 2017 – Haftanın En İyi Şok Aktüel Ürünü

Aşure dönemi nedeniyle ağırlıklı olarak gıda malzemeleri içeren bu haftanın Şok Aktüel bülteni, bu ürün grubu haricinde de ciddi ilgi çeken indirimlere yer vermekte. Özellikle evinize gelecek misafirlerin rahat edebileceği, 90 x 190 cm ölçülerindeki katlanır yatak, Şok Aktüel’in bu hafta ilgi çeken ürünleri arasında.

Yatak ile birlikte bu hafta dikkat çeken bir diğer ürün olan Fakir marka Dora Blender Seti, yine haftanın en iyileri arasında. Ancak iki ürünü karşılaştırmak gerekirse, fiyat ve verimlilik açısından, Fakir marka Dora Blender Seti, haftanın en iyi Şok İndirim ürünü seçilebilir. Kredi kartına taksit imkanı sunan bu ürün, aynı zamanda 2 yıl garantiye sahip.

Şok Aktüel: Kırtasiye İndirimleri

Dönemsel olarak çeşitli kategorilerde indirimler yapan Şok Aktüel, bazı dönemlerde kataloglarında kırtasiye ürünlerine de yer vermekte. Ofis malzemelerinden okul ihtiyaçlarına kadar çeşitlilik gösteren Şok Aktüel kırtasiye indirimleri, normalde Şok marketlerde satışta olmayan çok sayıda ürünü de içeriyor. Bu ürünler, geçici stoklarla mağazalarda satışa çıkarılıyor.

Çeşitlilik açısından zengin olan bu indirim dönemi, herkesin ihtiyacını en verimli şekilde karşılamaya yönelik. Özellikle okul çağındaki çocukların ihtiyaçlarını karşılayabilen bu indirimler, her zaman işinize yarayacak bir şeyler içerme potansiyeline sahip.

Şok Aktüel: Ofis Malzemesi İndirimleri

Kırtasiye indirimleri içerisinde en çok talep gören kategori, ofis malzemelerinde yapılan indirimler oluyor. Şok Aktüel’in ofis malzemesi indirimleri, ürün açısından fazlasıyla çeşitli. Yazı tahtalarından zımba teline kadar, küçük veya büyük fark etmeksizin geniş bir yelpazede yapılan bu aktüel indirimler, her yaş ve meslek grubuna hitap etmekte.

Ofis malzemeleri konusunda yapılan indirimlerde, sadece sarf  malzemeleri değil, ofis mobilyalarına da yer verildiği görülebiliyor. Genel olarak, Şok Aktüel’in mobilya indirimlerinde büyük parçalara rastlansa da, ofis sandalyesi gibi hacim olarak daha küçük ürünlere bu indirim bülteninde de rastlamak mümkün.

Şok Aktüel’in bu kategoride yaptığı indirimlerde, stoklar diğerlerine kıyasla çok daha fazla olmakta. Ancak yine de haftalık indirim kataloglarını takip etmenizde fayda var. Şok Aktüel’in yaptığı gibi, benzer ofis malzemesi indirimlerini A101 Aktüel‘de de görmek mümkün.

Şok Aktüel: Okul Malzemeleri İndirimi

Okul döneminin başlamasına yakın tarihlerde, her eğitim dönemi öncesinde bir hafta boyunca yapılan bu indirim, öğrencilerin okul malzemelerine çok daha ucuza ulaşmasını sağlıyor. Her yaştan öğrencinin işine yarayan bu Şok Market indirimi, özellikle ilkokul ve okul öncesi çağdan öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte.

Sadece kırtasiye malzemeleri değil, okul çantası, suluk, beslenme çantası ve çok daha fazla okul malzemesini indirimli olarak satışa sunan Şok, bu temadaki indirimlerini özel olarak okullar başlamadan önceye denk getiriyor.

Defter ve buna benzer kırtasiye gereçlerini uygun fiyattan satan Şok, aynı zamanda okulda kullanılacak her türlü eşyayı da satmakta. En çok ilgi gören eşyalar arasında bulunan okul çantaları, Şok Aktüel’de ciddi anlamda indirime giriyor. Şok dışında satılan fiyatların yarısına yakın miktarlarda alabileceğiniz okul çantaları, müşteriler tarafından rağbet görmekte. Elbette, tüm aktüel ürünlerinde olduğu gibi, okul malzemeleri indirimlerinde de ürünler stoklarla sınırlı.

Okul malzemeleri indirimi esnasında, okul haricinde kullanabileceğiniz çok sayıda ürün de paralel olarak indirime giriyor. Örneğin, hem okulda hem de okul dışında kullanabileceğiniz dosya kağıtları, kalemler ve çok daha ufak kırtasiye ürününü de Şok Market Aktüel İndirim kapsamında indirime girmiş şekilde görmeniz mümkün.

Şok Aktüel: Bahçe Malzemeleri İndirimleri

Yaz döneminde çok sık rastladığımız bahçe malzemeleri indirimleri, Şok Aktüel’in en çok talep gören temaları arasında yer alıyor. Bahçenizde kullanabileceğiniz her türlü ürünü indirime sokan Şok, özellikle yaz mevsiminde bütçenize büyük katkı sağlıyor. Bahçe malzemesi indirimleri içerisinde, bahçe mobilyalarından, salıncak, hamak, şişme havuz gibi farklı ürünlere kadar yer veren Şok Aktüel, zaman zaman tırmık, kürek gibi ürünleri de satışa çıkarabiliyor.

Bahçe malzemelerinin indirime girdiği Şok Aktüel bültenleri, kısıtlı stoklarla mağazalara gidiyor. Diğerlerine kıyasla çok daha hacimli ürünler satışta olduğu için, bu ürünlerin adedi oldukça az. Aynı şekilde, bu tarz ürünlere gelen yüksek talep de müşterilerin işiniz zorlaştırıyor. Bu nedenle, yaz döneminde karşınıza çıkacak bu indirimleri iyi takip ederek, alışverişlerinizi önceden planlamanızda fayda var. Haftalık olarak yayınlanan Şok Aktüel bültenlerini incelemek için tıklayın.

Şok Aktüel: Şişme Havuz İndirimleri

Yaz aylarında özellikle çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen şişme havuz indirimleri, Şok Aktüel’de çok sık karşımıza çıkıyor. Yaz mevsiminde, normal şartlardaki satış fiyatından neredeyse yarı yarıya indirime giren şişme havuzlar, Şok Aktüel’in en çok talep gören ürünlerinden.

Şok Aktüel’de şişme havuz indirimleri dönemsel olarak gerçekleşmekte. Bahçe malzemeleri konsepti ile yapılan haftalık bültenlerde karşımıza çıkan bu indirim, yalnızca bir hafta sürüyor ve stoklarla sınırlı. Bu nedenle, bu tarz indirimlerin yapıldığı dönemleri iyi takip etmenizde fayda var.

Şişme havuzlar, çeşitli boyutlarda satışa çıkabiliyor. Genelde bahçeniz için uygun boyutlarda olsa da, bazı durumlarda boyut olarak daha küçük şişme havuzlarda yapılan indirimlere de rastlamak mümkün. Şok Aktüel, bu indirimlerde müşterilere genelde birden fazla boyut tercihi sunmakta.

Şok Aktüel, şişme havuz indirimlerini genellikle Temmuz ve Haziran aylarında gerçekleştiriyor. Havuzla birlikte, bahçe mobilyaları indirimlerini de görebilirsiniz.

Şok Aktüel: Salıncak İndirimleri

Yine yaz aylarında, Şok Aktüel’de gölgelikli bahçe salıncağı indirimlerine yer veriliyor. Bahçeniz veya balkonunuz için ideal bir ürün olan bu salıncak, normal satış fiyatından çok daha ucuza tüketiciye sunuluyor.

Bahçe malzemeleri kapsamında yapılan indirimden ulaşabileceğiniz salıncak, genellikle çok az stoklu olarak satışa çıkıyor. Hacminin büyük olması nedeniyle az stoka sahip bahçe salıncakları, Şok haricinde, benzer dönemlerde A101 Aktüel de de karşımıza çıkmakta. Bu ürün, yaz aylarında tüm müşteriler tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor. Özellikle bahçesi veya geniş balkonu olan tüketicilerin tercih ettiği gölgelikli salıncak, Şok’un en popüler ürünlerinden biri.

Şok Aktüel kapsamında indirimli olarak alabileceğiniz bu ürünün kurulumu da oldukça kolay. Ürün, fiyat ve performans açısından, Şok Aktüel’in en çok rağbet gören indirimlerinden.

Şok Aktüel: Hamak İndirimleri

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi, ister evinizde isterseniz piknikte kullanabileceğiniz hamaklar da Şok Aktüel’de sık sık görülen ürünlerden. Bahçe malzemeleri indirimleri kapsamında satışa çıkarılan hamaklar, diğer ürünlere kıyasla daha fazla sayıda satışa sunuluyor. Stok konusunda problem yaşamadan, aktüel indirimi boyunca satın alabileceğiniz bu ürün, yazınızı renklendirecek.

Şok Aktüel’de, yine yaz mevsiminde yapılan tematik indirimler dahilinde satışa çıkan hamaklar, genellikle bir haftadan daha uzun süre mağazalarda tutuluyor. Yaz mevsiminde, hamak indirimine birden fazla kez rastlamak mümkün.

Şok Aktüel, tüm indirimlerinde olduğu gibi, bahçe malzemelerinde de müşterilerinin gösterdiği ilgiye göre diğer aktüel bültenlerini şekillendirmekte. Hamak, çok fazla ilgi çekmesi nedeniyle, sık olarak tüm yaz indirimlere dahil ediliyor.

Şok Aktüel: Gıda İndirimleri

Şok, gıda ürünleri açısından da oldukça geniş seçeneklere sahip. Satışta tuttuğu yüzlerce gıda ürününden bazılarını, her hafta yayınladığı Şok Aktüel bülteninde mutlaka indirime sokmakta. Döneme bağlı olmaksızın, her hafta mutlaka birden fazla gıda ürününü Şok Güncel indirimlerinde görmek mümkün.

Bu ürünler, her hafta olsa da, bazı dönemlerde önemli etkinliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin, aşure döneminde daha çok aşure malzemelerini Şok Aktüel’de görüyor olduğumuz gibi, yılbaşlarında veya benzer dönemlerde farklı gıda ürünlerinin indirimleri ile karşılaşmanız mümkün. Şok Aktüel, diğer markalara kıyasla, gıda açısından çok daha çeşitli indirimler yapıyor.

Şok Aktüel’de satışta olan tüm gıda ürünlerinin indirimlerine rastlamak mümkün. Dondurulmuş gıdalardan, çikolata, bisküvi gibi pek çok farklı ürünü Şok Aktüel’de görebilirsiniz.

Şok Aktüel: Et Ürünleri İndirimleri

Şok marketlerde kırmızı ve beyaz et satışı da mevcut. Bu ürünler kasap reyonu yerine, hazır paketlenmiş şekilde satılmakta. Ünlü et firmalarının tercih edildiği bu ürünler, soğuk zincir dahilinde marketlere nakledilerek, sürekli olarak satışta tutuluyor.

Hem tavuk hem de kırmızı et bulunan Şok’ta, bu ürünler de zaman zaman Aktüel kataloğunda indirimli olarak satışa çıkarılıyor. Kıyma ve kuşbaşı gibi ürünlere ait indirimler, sıklıkla Şok Aktüel’de görülmekte. Özel bir döneme bağlı kalmadan, tamamen rastgele şekilde gerçekleştirilen et indirimleri, çok sayıda tüketici tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Yalnızca kırmızı et değil, tavuk ve benzeri beyaz et ürünlerini de bulabileceğiniz Şok market, bu ürünlerde de Aktüel indirimler gerçekleştirmekte. Şok markette yine aynı şekilde, sakatat indirimlerine de rastlamak mümkün.

Şok Aktüel: Deniz Ürünleri İndirimleri

Diğer indirim marketlerine kıyasla, çok daha geniş gıda çeşitliliği olan Şok’ta, deniz ürünleri satışı da yapılıyor. Dondurulmuş olarak markette bulunan bu ürünler, normal piyasa fiyatlarından daha düşük miktarlara satılıyor olsa da, Şok İndirim kapsamında indirime girdiğinde, neredeyse yarı fiyatına tüketiciye ulaşabiliyor.

Şok Aktüel’de, yine diğer gıda ürünlerinde olduğu gibi, deniz ürünlerinin de indirim tarihi bilinmiyor. Belli bir döneme bağlı kalmadan gerçekleştirilen bu indirimlerle her mevsim karşılaşabilirsiniz. Genel olarak deniz balıklarını içeren bu indirimler, zaman zaman dondurulmuş karides, kalamar gibi ürünleri de kapsayabiliyor. Şok, deniz ürünleri çeşitliliği açısından oldukça zengin. Bu ürünlerde yapılan indirimleri takip etmek ve Şok Aktüel bültenlerini okumak için bu sayfayı takip etmeniz yeterli.

Şok Aktüel: Dondurulmuş Gıda İndirimleri

Şok’ta dondurulmuş gıda ürünleri satışı da yapılıyor. Bu ürünler tavuk dönerden lahmacuna kadar çok fazla çeşide sahip. Özellikle evde yemek yapmak istemeyen tüketiciler  tarafından tercih edilen bu gıdalar, Şok’un soğuk zinciri kapsamında güvenle mağazalara aktarılıyor. Farklı ve kaliteli markaların ürünlerinden oluşan dondurulmuş gıda reyonu, zaman zaman Şok Aktüel kapsamında indirime girebiliyor.

Şok Aktüel kapsamında indirime giren dondurulmuş gıda ürünlerinden en fazla patates kızartması ve tavuk ürünleri ilgi çekmekte. Hazır olarak dondurulmuş ve kısa süre içerisinde tüketilebilen bu gıdalar, hem mutfakta kolaylık hem de bütçenize destek sağlıyor.

Dondurulmuş gıda çeşitliliği de çok fazla olan Şok, her türlü indiriminde, müşterilerin en çok tercih ettiği ürünleri göz önünde bulunduruyor. Türkiye genelinde haftalık olarak hangi ürünlere daha çok talep olursa o konuda indirim yapan Şok Aktüel, dondurulmuş gıdada da herhangi bir özel indirim takvimine sahip değil. Stokları yüksek olan bu ürünler, rastgele zamanlarda indirime girmekte.

Şok Aktüel: Temizlik Malzemesi İndirimleri

Her evin temel temizlik ihtiyaçlarını uygun fiyattan karşılamasını sağlayan temizlik indirimleri, genellikle kısa aralıklarla Şok Aktüel’de yer alıyor. Her türlü kategoriden temizlik malzemesinin dahil olduğu bu indirimler, rastgele zamanlarda yapılıyor olsa da, aralıkları çok sık.

Neredeyse her hafta en az bir temizlik malzemesine yer veren Şok Aktüel, bu özelliği sayesinde tüm müşterileri tarafından takdir edilmekte. Özel olarak ilgi çeken temizlik malzemesi indirimleri, sadece deterjan değil, bez, yüzey temizleyiciler ve çamaşır sularını da içerebiliyor. Şok, halihazırda, marketlerinde çeşitli temizlik malzemelerine yer vermekte. İndirime girdiği zaman oldukça ilgi gören bu ürünler, özellikle kadınlar tarafından talep görüyor.

Şok Aktüel: Deterjan İndirimleri

Şok Aktüel, bulaşık ve çamaşır deterjanlarında da çeşitli indirimler yapmakta. Yine zamanı belli olmayan ve tamamen rastgele Aktüel kataloglarında yayınlanan deterjan indirimleri, kaliteli markaların ürünlerine neredeyse yarı fiyatına ulaşabilmenizi sağlıyor.

Şok Aktüel kapsamında yapılan deterjan indirimlerinin oldukça yüksek olması nedeniyle, indirime giren ürünün stokları çok kısa sürede tükenebiliyor. Bunun önüne geçmek için, Şok Aktüel kapsamında yapılan indirimlerde bazı ürünler için satın alma limiti koyulabiliyor. Çoğu zaman, tüm önlemlere rağmen stokların hızlı şekilde bittiği görülmekte. Bu nedenle, özellikle bu tarz indirimleri iyi takip edip, zamanında alışverişinizi tamamlamanızda fayda var.

Şok Aktüel’de sadece makine deterjanları değil, elde yıkamaya uygun ürünlerin de indirime girdiğini görebilirsiniz. Fırsatlardan en verimli şekilde yararlanmak ve indirimleri takip etmek için, haftalık olarak yayınlanan şok market aktüel ürünler bültenlerine sayfamızın en üstünden ulaşabilirsiniz.

Şok Aktüel: Beyaz Eşya İndirimleri

Şok Aktüel kapsamında oldukça ilgi çeken beyaz eşya indirimleri, evinizin neredeyse tüm beyaz eşya ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlara karşılamanızı sağlıyor. Dönemsel olarak, ne zaman yapılacağı belli olmayan bu indirimlerde stoklar yine diğerlerinde olduğu gibi az. Çoğu zaman siparişiniz üzerine mağazaya getirilen bu ürünleri takip etmenin tek yolu, Şok Aktüel kataloglarını haftalık olarak incelemek.

Klimadan çamaşır makinesine kadar, her türlü ihtiyacınızı bulabileceğiniz Şok Aktüel beyaz eşya indirimleri, özellikle yeni evlenen çiftler tarafından takip edilmekte. Normal beyaz eşya mağazalarından çok daha ucuza satın alabileceğiniz ürünler, mağazalardaki gibi uzun süren garantiye de sahip. Şok Aktüel, beyaz eşya indirimleri ile müşterilerinin çok ilgisini çekiyor.

Şok Aktüel: Buzdolabı İndirimleri

Şok’ta bazı dönemlerde buzdolabı indirimleri yapılmakta. Normal şartlarda mağazalarda satışta olmayan bu ürünler, Aktüel katalogları kapsamında kısa süre için satışa çıkarılıyor. Yüksek indirim oranları ile müşterilerin karşısına çıkan bu ürünler, fazlasıyla ilgi çekmekte.

Hangi dönemlerde yapılacağı belli olmayan bu indirimde, distribütör garantili ürünler satılıyor. Tüm ürünler, herhangi bir beyaz eşya mağazasından alacağınız buzdolabı ile benzer özelliklere sahip olsa da, normalden çok daha ucuz olabiliyor.

Şok Aktüel, zaman zaman lüks markalara ait buzdolaplarını indirimli olarak satışa çıkarsa da, genellikle daha ekonomik ürünlere sahip markalara rastlanmakta. Bu indirimler, her zaman olduğu gibi bir hafta süre ile geçerli. Daha sonra stoklardan kaldırılan ürünleri satın almak mümkün değil.

Şok Aktüel: Derin Dondurucu İndirimleri

Şok Aktüel’de en çok ilgi çeken beyaz eşya indirimlerinden olan derin dondurucular, yaz mevsimine yaklaşılan dönemlerde daha ön planda olmakta. Özel olarak belli bir dönemde Aktüel kataloğuna dahil edilmese de, genellikle yaza yakın tarihlerde derin dondurucu indirimlerine rastlamak mümkün.

Normalde satışta olmayan bu ürünler, tamamen Şok Aktüel bültenlerine özel satışa çıkarılıyor. Stokları az tutulan derin dondurucular, yine yoğun talep görmekte. Piyasa fiyatından çok daha düşüğe satın alabileceğiniz derin dondurucular için, Şok Aktüel kataloğunu her hafta incelemenizde fayda var.

Yaza doğru satışa çıkarıldığı gibi, kurban bayramı öncesinde de zaman zaman rastlanabilen derin dondurucu indirimleri, tüketicinin en çok ihtiyaç duyacağı dönem hesaba katılarak yapılmakta.

Şok Aktüel: Çamaşır ve Bulaşık Makinesi İndirimleri

Şok Aktüel dahilinde yapılan beyaz eşya indirimlerinde nadir de olsa çamaşır ve bulaşık makinelerine rastlamak mümkün. Diğer beyaz eşya ürünlerine kıyasla daha az indirime giren bu ürünler, yine diğerlerinde olduğu gibi normalden çok daha düşük fiyatlara satılmakta.

Şok, Aktüel ürünler dışında beyaz eşya satışı yapmıyor. Stoklu olarak getirilen çamaşır ve bulaşık makineleri, her mağazada en fazla birkaç adet bulunuyor. Stokları oldukça kısıtlı olan bu ürünlere talep çok yüksek. Bazı durumlarda sipariş üzerinde stok sağlayan Şok, müşterilerine en uygun fiyattan satış yapmak için çaba gösteriyor.

Şok Aktüel ile satılan tüm beyaz eşyalarda garanti ve taksit imkanı mevcut. Ürüne göre değişen taksit seçenekleri, Şok Aktüel kataloglarında da fiyatla birlikte bildiriliyor.

Şok Aktüel: Elektronik İndirimleri

Şok Aktüel kapsamında, normalde satışta olmayan çok sayıda elektronik ürün mağazalara getirilerek, indirimli olarak kullanıcıya sunuluyor. Bu ürünler içerisinde, televizyondan uydu alıcıya kadar, çok sayıda ürün bulmak mümkün. Yine tüm diğer Şok Market indirimlerinde olduğu gibi, elektronik ürünlerde de sınırlı stok ve çok uygun fiyatlar bulunuyor. Şok Aktüel, elektronik ürünlerinde yaptığı indirimlerle, her gelir grubundan insana hitap etmeyi başarıyor.

Şok Aktüel’in yaptığı elektronik ürün indirimleri, ürün ne olursa olsun her zaman ilgi çekmeyi başarıyor. Dönemi belli olmayan bu indirimler yılda birkaç kez gerçekleşmekte. Satışa çıkarılan ürünler değişkenlik gösterse de, büyük elektronik eşyalardan telefon ve tabletlere kadar, her türlü ürünü Şok Aktüel’de görmek mümkün.

Şok Aktüel: Telefon İndirimleri

Şok Aktüel’in indirimleri içerisinde, tüm ürünler arasında en çok ilgi çeken telefon indirimleri, her kesimden insan tarafından ilgiyle takip ediliyor. Zaman zaman çok yüksek fiyatlardan satılan ürünleri de Aktüel kataloğu kapsamında indirime sokan Şok, genel olarak daha alt kategoride ve hesaplı cep telefonlarını tercih etmekte.

Ürünler, yine diğer Aktüel elektroniklerinde olduğu gibi, garanti kapsamında satışa çıkarılıyor. Taksitli ödeme imkanı da sunan Şok Aktüel, cep telefonu konusunda tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyata karşılayabileceğiniz indirimler yapmakta.

Şok Aktüel’de her ne kadar yüksek fiyatlı ürünlere yer verilmemeye çalışılsa da, bazen Apple ve Samsung’a ait ürünleri de görmek mümkün. Şok Aktüel Iphone indirimleri, özellikle ilgi çeken telefon kampanyaları arasında yer alıyor. Ne zaman yapılacağı belli olmayan bu indirimlerden tam anlamıyla yararlanmak için mutlaka Şok Aktüel kataloğunu takip etmeniz gerekli.

Şok Aktüel: Televizyon İndirimleri

Diğer indirim marketlerde olduğu gibi, sıklıkla televizyon satışı da yapan Şok Aktüel, bu ürünleri özel olarak seçerek, hem fiyat hem de performans açısından kusursuz olması için özen gösteriyor. Ne zaman Şok Aktüel’de yer alacağı belli olmayan televizyon indirimleri, genellikle diğer indirim marketler ile paralel tarihlerde yapılıyor.

Televizyonlar, lüks markalardan ziyade, daha uygun fiyatlarla satılabilen markalardan tercih ediliyor. Şok Aktüel’de haftanın ürünü olarak özellikle vurgulanan televizyonlar, ihtiyacı olan tüketiciler tarafından çok rağbet görmekte. İndirimlerin herhangi bir düzenli döngüsü olmasa da, yılda en az iki kez Şok Aktüel televizyon indirimi görebilirsiniz.

Yüksek fiyatlı ürünlerde, Şok Aktüel indirimleri kapsamında kredi kartlarına taksit de sunan marka, zaman zaman bu ürünlerde, yine belli kredi kartlarına ekstra puan gibi avantajlar da sağlamakta. Bu özelliği ile, diğer indirim marketlerinden bir adım önde olan Şok, televizyon alışverişi konusunda daha sık tercih ediliyor.

Şok Aktüel: Uydu Alıcısı İndirimleri

Televizyon indirimlerinin yapıldığı dönemde Şok Aktüel bülteninde rastlayabileceğiniz uydu alıcılar, Şok Aktüel’de piyasaya göre çok daha ucuz fiyatlardan bulunabiliyor. Bu ürünler, yine stoklarla sınırlı ve dönemsel olarak satışta.

Genelde televizyon indirimleriyle birlikte Şok Aktüel’e dahil edilse de, televizyonlardan bağımsız olarak uydu alıcısı indirimlerine rastlamak da mümkün. Uydu alıcılar, piyasada satılanlarla tamamen aynı niteliklere sahip ve oldukça kullanışlı. Uygun fiyatı nedeniyle çok rağbet gören uydu alıcılar, Şok Aktüel indirimlerinde en çok satılan ürünler arasında yer alıyor.

Şok Aktüel: Süpürge İndirimleri

Şok Aktüel’de özellikle kadınların ilgisini çeken indirimlerden olan elektrikli süpürgeler, çok sık katalogda yer alıyor. Her hafta olmasa da, yaklaşık olarak iki ayda bir kez rastlayabileceğiniz elektrikli süpürge indirimleri, genellikle Fakir gibi kaliteli markaların ürünleri ile yapılmakta. Diğer elektronik ürünlerde olduğu gibi, Şok Aktüel süpürge indirimlerinde de taksit ve garanti imkanları bulunuyor.

Elektrikli süpürge indirimlerinin Şok Aktüel’de yer aldığı dönemlerde, genel olarak temizlik malzemelerinin de indirime girdiğini görmek mümkün. Temizlik temalı olan indirimlerde sık sık rastlanan bu ürünler, çok talep görmesi nedeniyle kısa sürede tükeniyor. Eğer Şok Aktüel indirimleri kapsamında, uygun fiyata elektrikli süpürge satın almak istiyorsanız, her hafta yayınlanan Şok Aktüel kataloğunu takip etmenizde fayda var.

Şok Aktüel: Klima İndirimleri

Yaz döneminde rastlayabileceğiniz bu klima indirimleri, Şok Aktüel’de yalnızca tek mevsim rastlanıyor. Yaz mevsiminde, en fazla birkaç kez görebileceğiniz bu indirimler, her zaman olduğu gibi stoklarla sınırlı. Özellikle uygun fiyatlı olması sayesinde ilgi çeken klima indirimlerinden yararlanmak için, indirim günlerinde erkenden alışverişiniz tamamlamanızda fayda var.

Şok Aktüel’de yer alan klima indirimleri, zaman zaman ücretsiz montaj ve nakliye de içerebiliyor. Garanti kapsamında satışı yapılan klimalar hakkında detaylar Şok Aktüel bülteninde yayınlanıyor. Tüm garanti detaylarını, taksit imkanlarını ve montajın nasıl gerçekleşeceğini, Şok Aktüel Kataloğunda bulabilirsiniz.

Şok Aktüel: Simbo İndirimleri

En çok tercih edilen markalardan olan Simbo, sık sık Şok Aktüel bülteninde de yer alıyor. Özellikle mutfak eşyalarında çok sık rastlayabileceğiniz Simbo ürünlerini uygun fiyata Şok’tan satın alabilirsiniz.

Her hafta olmasa da, ayda birkaç kez Şok Aktüel’de yayınlanan Simbo indirimleri, kahve makinesinden, küçük ev aletlerine kadar çok farklı kategorilerde yer alabiliyor. Bu ürünler, yine her zaman olduğu gibi çok talep görerek, kısa sürede stokları tükeniyor. Her türlü ihtiyacınıza yanıt verebilecek çeşitlilikte Simbo ürününe Şok Aktüel bültenlerinde rastlamak mümkün.

Herhangi bir döneme bağlı olmadan yapılan bu indirimler, tamamen rastgele olarak Şok Aktüel ‘de yer alıyor. Her hafta duyurulan kataloğu takip ederek, ihtiyaç duyacağınız ürünleri belirleyip, stoklar tükenmeden Şok’a uğramanızda fayda var.

Şok Aktüel: Bisiklet İndirimleri

Şok Aktüel kapsamında indirime giren bisikletler, özellikle yaz döneminde karşımıza çıkmakta. Bu indirimler, diğer aktüel indirimlerinden farklı olarak daha uzun soluklu ve tüm yazı kapsayacak şekilde devam edebiliyor. Çoğu Şok markette belli stokta sergilenen bisikletler, tüm yaz boyunca satın alınabiliyor. Özellikle çocuklar düşünülerek yapılan ve genelde çocuk bisikletleri üzerinde olan Şok Aktüel indirimleri, kısa süreli olmamasına rağmen, her zamanki gibi stoklarla sınırlı.

Kesin olmamakla birlikte, genel olarak yaz tatili başladığı dönemde yapılan Şok Aktüel bisiklet indirimleri, en az iki ay devam ediyor. Her hafta yenilenmeyen stoklar, yaz boyunca sergilenerek, satın alınmayı bekliyor.

Şok Aktüel indirimlerinin genel profilinden farklı olsa da, tüketiciler tarafından severek izlenen bisiklet indirimleri, özellikle çocukların çok işine gelmekte. İndirimlerin ne zaman başlayacağı veya biteceğinin herhangi bir kesin tarihi yok.

Şok Aktüel bisiklet indirimleri, yine taksit ve benzeri kampanya imkanları sunmakta. Ürüne göre değişkenlik gösteren bu kampanyalar, indirimin duyurulması ile birlikte Şok Aktüel kataloglarından incelenebiliyor.

Şok Aktüel: Ramazan Paketi

Ramazan döneminde özel olarak satışa çıkarılan Şok Ramazan Paketi, içerisinde işinize yarayacak çok sayıda ürünü bulunduruyor. Gıda malzemelerinden oluşan bu paketlerde, bakliyattan makarnaya, baharatlara kadar çok sayıda ürünü görmek mümkün. Şok Aktüel, ramazan paketini her sene Ramazan başlamadan önce açıklamakta.

Çoğu zaman birden fazla boyutta ve farklı içeriklerde Ramazan paketleri satışa çıkaran Şok, tüm ürünleri tek tek almaktan çok daha uygun bir fiyata satış yapmakta. Şok Aktüel kapsamında, diğer indirimlere ek olarak tüm ay boyunca satışta olan Ramazan paketleri, müşteriler tarafından oldukça ilgi görmekte.

Şok Ramazan paketlerinin stokları çok olsa da, indirim oranının yüksek olması nedeniyle çok kısa sürede tükenebiliyor. Her  yıl yapılan bu indirimi kaçırmayarak, Ramazan’da bütçenizi korumak istiyorsanız, Şok Aktüel kataloglarını özellikle incelemenizde fayda var. Şok, Ramazan paketlerini her mağazasında satışa çıkarıyor olsa da, mağazadan mağazaya stok miktarı değişkenlik gösterebiliyor.

Şok Aktüel: Yılbaşı Sepeti

Yıl başlarında, alkolsüz içecek ve kuruyemiş ağırlıklı ürünler içeren Şok yılbaşı sepeti, uygun fiyatlara iyi bir yılbaşı geçirmenizi sağlamakta. Tercihinize göre farklı boyutlarda satın alabileceğiniz bu sepetler, her Şok mağazasında, yeni yıldan kısa bir süre önce satışa çıkarılıyor.

Yılbaşlarında, Şok Aktüel’de yine paketteki ürünlere benzer gıdaların indirime girdiğini görmek mümkün. Paket halinde satın almak istemiyorsanız, Şok Aktüel kataloglarında yine gazlı içecekler, çikolatalar ve kuruyemiş gibi gıdalar da indirime giriyor. Elbette paket halinde satın alınması, çok daha ekonomik olmakta.

Şok Aktüel, her yıl yaptığı yılbaşı sepetlerini yine stoklarla sınırlı tutuyor. Bütçenize göre, çeşitli niteliklerde bulunan yılbaşı sepetlerinin bazılarında balon, oda süsleri gibi ürünler de mevcut.