Ana Sayfa / Şok Aktüel / Şok Aktüel 30 Ağustos – 5 Eylül Arası Kampanyalı Ürünler

Şok Aktüel 30 Ağustos – 5 Eylül Arası Kampanyalı Ürünler

Şok Aktüel Ürünler 30 Ağustos 5 Eylül arası kampanyalı ürünleri ile karşınızdayız. Şok market bu hafta indirimli ürünlerini hazırlarken bayram için özel olarak düşünülmüş ürünleri seçmiş görünüyor. Her damak tadı ve bütçeye hitap eden, hem hediye olarak hemde misafirlerinize ikram edebileceğiniz onlarca çikolata seçeneği var. Aynı zamanda mutfak harcamalarınız içinde seçilmiş ürünler mevcut. Yarım kiloluk çiftlik dana kıymanın bedeli sadece 17,50 TL den raflarda yer alır. Kıyma yerine kuşbaşı tercih etmek isterseniz yarım kilo dana kuş başı 30 Ağustos haftasına özel sadece 19,50 TL fiyattan satışa sunulacak.

Şok Market Bayrama Özel Ürünler

Bayram şekeri denildiğinde akla gelen ilk seçenek Ülker Damla Sakızlı Toffe / Karışık Meyveli Toffe / Lokumcuk tanesi 350 gram ve etiket fiyatı 4,90 TL olacak. Bitter sevenler için Toffe Bitter Kaplı Çikolatalı Draje 150 gram paketi ile sadece 5,95 TL fiyattan satışta olacak.

Şok Market 30 Ağustos Haftası Elektronik Ürünler

Şok yayınladığı haftalık broşürde 30 Ağustos 5 Eylül arasında indirimli elektronik ürünler kapsamında Axen 39” 100 CM HD Ready LED Ekran televizyon sadece 999,00 TL fiyattan satışa sunulacak. Çocuklarımızın oldukça sevdiği Şahane Karışık Meyveli Bombom Şeker 700 gram 5,45 TL den satışta olacak.

Şok Broşür Temizlik Ürünleri

Bayram temizliği yapmak isteyen müşterilerini ihmal etmeyen Şok Market bayram haftasına özel bir çok temizlik malzemesini şok aktüel ürünler kapsamında yayınlıyor. Sadece 26,90 TL fiyattan 2310 ml tam 33 yıkama ömrü olan Persil Jel ve 720 ml Vernel Max yumuşatıcı bir arada satılıyor. Lavaboda sıvı sabun kullananlar için 4,75 TL fiyattan 2 litrelik Ebru Sıvı Sabun raflarda yerini alıyor. Komili Konfor Peçete sadece 2,75 TL fiyattan satışta olacak. Pril Klasik Bulaşık Deterjanı 11,90 TL fiyattan satışta olacak.

Şok Aktüel Ürünler Mutfak Gereçleri

Aktüel ürünler kataloğunda yer alan mutfak gereçlerine bir bakalım. Simbo marka Çay Seti 69,90 TL fiyat ile satışa sunulacak. Buhar Kazanlı Ütü, bu ütüler ile ütü yapmak normal ütülere oranla çok daha pratik ve kolaydır. Bu ütü oldukça uygun bir fiyattan 325,00 TL’den satışta olacak.

Şok Market Çocuklara Özel Ürünler

Ürünler arasında çocukları da sevindirecek bir ekleyen şok market, aktüel ürünler listesinde Go Kidy marka eğitici oyuncak 9,95 TL ve yine çocuklar için eğitici bir puzzle 9,95 TL fiyattan satışa sunulacak. İşte burada tüm şok kampanya ürünlerini görebilirsiniz.

Katalogda bulunan diğer yazılar ise şu şekilde.

Şunlarıda Kontrol Et

Şok Aktüel 4-10 Ekim Arası İndirimli Ürünler

Şok Aktüel 4-10 Ekim Arası İndirimli Ürünler

İçindekiler1 Şok Aktüel 4 Ekim 10 Ekim Broşürü İlk Sayfada Bulunan İndirimli Ürünler2 Şok Aktüel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir