Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

“Aktüel Kampanya Ürünleri” sloganıyla 2017 yılının Ağustos ayında yayın hayatına başlayan AktuelMarket, çıkış noktası olarak perakende müşterisinin aradığı indirimli ürünleri rahatça bulabileceği bir internet sitesi olmayı amaçlamıştır. Bim, Şok, A101 gibi markaların indirimli ürün listelerini ve ürün özelliklerini sitemizi takip ederek bulabilirsiniz. Sitemizde düzenli periyotlar halinde tüm marketlerin aktüel ürün katalogları yayınlanacaktır.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemizde bulunan katalog, broşür, fiyat listesi vs. gibi dokümanlar ile logoların tamamı ilgili markalara aittir. Sitemiz kesinlikle telif haklarına saygılı bir yapıdadır. Mevcut yasa gereği, sitemizin yöneticileri hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü içerisinde değildir. Sitemizde şahsınıza yada firmanıza zarar verdiğini düşündüğünüz bir içerik var ise iletişim sayfamızdan bize ulaşın. Gelen bildirimler en geç 1 iş günü içerisinde cevaplanır ve uygunsuz içerik siteden kaldırılır.

Sitemizde yayınlanan ürünler ilgili markanın dönem içerisindeki tüm indirimli ürünlerini göstermiyor olabilir. Bu yüzden ilgili firmaların, sitemizde yayınlananlar dışında, güncel indirim ve kampanyalarının olabileceğini göz önünde bulundurarak, gerçek bir bilgilenme için ilgili markanın resmi sitelerini ziyaret ediniz.

 

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler (Cookies) kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Ayrıntıları inceleyin