Ana Sayfa / Bim Aktüel

Bim Aktüel

20 İndirimli Ürün İle Bim Aktüel 17 Kasım Kataloğu

Bim Altüel 17 Kasım Cuma günü indirime girecek ürünler kataloğunu

Bim Aktüel 17 Kasım Cuma günü indirime girecek ürünler kataloğunu yayınlandı, siz değerli okuyucularımız için bu kataloğu inceledik. Bim Aktüel 17 Kasım İndirimli Mutfak Malzemeleri Bu cuma indirime girecek ürünler arasında ev hanımlarını oldukça mutlu edebilecek pek çok ürün bulunuyor, bu ürünleri ayrı bir başlık altında incelemek istedik. # Kütahya Porselen …

Devamını Oku »

4 Sayfalık 10 Kasım Cuma Bim Aktüel İndirim Kataloğu

4 Sayfalık 10 Kasım Cuma Bim Aktüel İndirim Kataloğu

10 Kasım Bim Aktüel indirim kataloğu yayınlandı. Hesaplı alışverişin adresi Bim marketin yayınladığı bu katalogda bulunan ürünleri siz değerli okurlarımız için inceledik. # Haftanın öne çıkan ürünü : Regal marka 122 cm 48” akıllı Led televizyon üstelik dahili uydu alıcılı. Televizyonunu hesaplı olarak değiştirmek isteyen bim market müşterilerinin kaçırmaması gereken bir …

Devamını Oku »

Bim Aktüel | Aktüel MarketBim Aktüel Nedir ? Tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Bim, 1995 yılından bu yana, indirim marketleri içerisinde en çok tercih edilen isim. Başlangıçta ürün kataloğu çok geniş olmasa da, son dönemlerde istenen her türlü ürünü, Bim’den ucuz olarak temin edebilmeniz mümkün. Özellikle aktüel ürünler adı altında yaptığı indirimler sayesinde, pek çok müşterisini memnun eden Bim, rakip firmalara kıyasla çok daha hesaplı.

Bim Aktüel ürünleri, gıda ve çeşitli tüketim malzemeleri başta olmak üzere, pek çok kategorinden ürünü bünyesinde barındırıyor. Şok Aktüel gibi farklı firmaların yaptığı indirimlere benzer oranlar kullanan Bim, rakiplerine indirimli ürün çeşitliliği konusunda fark atıyor. Şok Aktüel ürünlerine kıyasla çok daha geniş bir indirim portföyü bulunan Bim’de, gıdadan elektronik ürünlere kadar uzanan, geniş bir indirim kataloğu mevcut.

Haftalık olarak Şok, Hakmar ve A101 ile birlikte indirimler yayınlayan Bim, bu firmalar ile, tüketicileri fazlasıyla memnun eden bir rekabet içerisine giriyor. Bim Market indirimleri, zaman zaman diğer firmalara da sürprizler yaparak, rekabetin boyutunu yükseltiyor. Böylece, indirim marketleri arasında yaşanan yarış, tüketicilerin uygun fiyata alışveriş yapmasını sağlıyor.

Bim Aktüel İndirimleri Hangi Ürünleri Kapsıyor?

Bim Aktüel Gıda Ürünleri İndirimleri | Aktüel Market

Bim, ürün çeşitliliğini her geçen gün artıran bir firma. Bim’de, gıda malzemelerinden mutfak eşyalarına kadar pek çok ürün bulmak mümkün. Bim Güncel indirimleri, Bim’de satışta olan tüm ürünleri kapsayabiliyor.

Haftalık olarak yayınlanan Bim Aktüel kataloglarında yer alan ürünler, normal satış fiyatlarına göre, çok daha düşük fiyatlara satın alınabiliyor. Bu ürünlerde, stokları dengeli olarak müşterilere ulaştırmak amacıyla, zaman zaman bir kişinin satın alacağı miktara limit koyulabilmekte.

Bim Aktüel bülteninde, genellikle belli bir temaya göre indirimler yapılmakta. Örneğin, Eylül’ün ikinci haftası yapılan Bim Aktüel indirimlerinde, genel olarak banyo ve temizlik malzemeleri yer alırken, sonraki haftada mutfak eşyaları bulunabiliyor. Elbette, tüm bu indirim temaları her yıl değişmekte.

Bim Aktüel bültenlerinin her birinde, mutlaka büyük bir indirime yer veriliyor. Büyük Bim Aktüel İndirimi, genellikle elektronik, mobilya veya çok sık kullanılan deterjan gibi malzemelerde uygulanmakta.

Bim’de, zaman zaman Iphone gibi yüksek klasman ürünler de Aktüel İndirimleri kapsamında satışa sunulabiliyor. Bu ürünler, Bim Market Broşürlerinde, bültenlerinde yayınlanarak, stok sayısı ile birlikte tüketiciye bildiriliyor. Genellikle bu tarz büyük indirimlerde, stoklar, mağaza açılışından birkaç saat sonra tükenmekte.

Bim Aktüel İndirimleri Ne Zaman? Nasıl Takip Edilir?

Bim Aktüel İndirimleri Ne Zaman Başlıyor | Aktüel Market

Bim Aktüel indirimleri, her hafta Salı ve Cuma günleri gerçekleştiriliyor.  Her hafta yapılacak olan indirimler, Bim marketlerde yer alan ürün broşürlerinde yer aldığı gibi, internet sitesi üzerinden de yayınlanıyor.

Bim Aktüel indirimlerini takip etmek için, AktüelMarket‘i izlemeniz yeterli. Hem Bim Aktüel, hem de Şok Aktüel, Hakmar, A101 Aktüel gibi indirim marketlerin kataloglarını takip edebilirsiniz. Hiçbir indirimi kaçırmadığınıza emin olmak için, indirim günleri öncesinde de sık sık sayfayı ziyaret etmenizde fayda var.

Bim Aktüel İndirimleri Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gerekenler

Bim Aktüel indirimleri, çoğu zaman yalnızca bir kez yararlanabileceğiniz fırsatları size sunuyor. Bu indirimlerden tam anlamıyla yararlanmak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcut.

  • Bim Aktüel İndirimleri belli günlerde yapılmakta
  • Bim Aktül İndirimleri her zaman stoklarla sınırlı
  • Bazı indirim ürünleri çok kısa sürede tükenebiliyor
  • Bazı durumlarda, belli ürünlerden birden fazla satın alma imkanınız bulunmuyor
  • İndirim tarihlerini ve ürünlerini mutlaka önceden bilmelisiniz

Bim, çoğu zaman çok yoğun ilgi gören ürünlerde indirim yapmakta. Bu indirimlerden en verimli şekilde yararlanabilmeniz için, mutlaka indirim günlerini iyi takip etmeniz gerekli. Sadece indirim günlerini değil, hangi ürünlerde, ne kadar stok olduğunu da öğrenmeniz gerekebilir.

Eğer çok talep göreceğini düşündüğünüz bir ürün Bim Aktüel’de yer alıyorsa, indirim fırsatlarını kaçırmamak için, market açılmadan kısa bir süre önce yerinizi almanız fayda var. Çok talep gören ürünler, her mağazaya az sayıda gönderilmekte. Stoklarda az bulunan bu ürünler, indirim dönemlerinde kısa sürede tükenebiliyor. Aktüel fırsatlarını kaçırmamak için, mutlaka hazırlıklı olmalısınız.

Bim Aktüel’de Kaçırılmaması Gereken Ürünler

Bim Aktüel indirimleri, neredeyse her seferinde işinize yarayacak nitelikte ürünler karşınıza çıkarıyor. Bu ürünler içerisinden bazıları, özellikle kaçırılmaması gerekenler arasında.

Bim Aktüel, bazı ürünlerinde çok sık indirime gitmiyor. Yılın her döneminde sabit fiyatlarda bulunan bu ürünler, indirime girdiği zaman ciddi talep görmekte. Bu tarz ürünlerin indirim oranları, diğerlerine kıyasla çok daha yüksek olunca, müşteriler tarafından kesinlikle kaçırılmaması gerekiyor.

Bim Aktüel, elektronik ürünlere özel indirimler yapmakta. Çoğu zaman piyasa fiyatının neredeyse yarısına satılan bu tarz ürünler, Bim Aktüel’e özel olarak, kısa süreliğine satışa sunuluyor. Aktüel ürünleri her zaman takip etmeniz, bu ürünlerin ne zaman satışa çıkacağını öğrenmeniz sizin için büyük bir avantaj.

Bim Aktüel ürünleri içerisinde, bozulmaya müsait olmayan, deterjan, sabun, mutfak malzemeleri gibi ürünlerin indirimlerinden yararlanmanız, aile bütçenize katkıda bulunacaktır. Bu tarz ürünlerin raf ömrü uzun olduğu için, indirim döneminden tam anlamıyla faydalanarak, ucuz fiyattan ihtiyaçlarınızı uzun süre karşılayabilirsiniz.

Bugüne Kadar Yapılmış En İlginç Bim İndirimleri

Bugüne kadar pek çok üründe indirim yapmış olan Bim, bazı ürünlerde yaptığı indirimlerle adından söz ettirmeyi başardı. İnternet kullanıcıları tarafından çoğu zaman ilgi ile takip edilen Bim indirimleri, acımasız esprilerin de hedefi oldu.

Haziran 2012 tarihinde yapılan Bim Aktüel indirimindeki “5’li lahmacun” ürünü, internet üzerinde büyük gündem olmuştu. İndirimden lahmacun alan bir müşteri, ürünün incelemesini yapmaya kalkınca, tüm sanal alemde büyük ilgi çekti.

Elektronik ürünlerde yaptığı Bim Aktüel indirimleri ile kapılarda kuyruklar oluşmasına neden olan market, 2 Haziran 2017 tarihinde, stoklarına çok özel bir ürünü dahil etti. Playstation 4 ürününü kısa süre için stoklarına dahil eden ve Bim Aktüel kapsamında indirimli olarak satışa çıkaran firma, her şubesinde yoğun taleple karşılaştı.

Daha öncesinde, 18 Kasım 2016 tarihinde, dönemin yüksek segment cep telefonlarından olan Iphone 7’yi satışa çıkaran Bim, normal fiyatının yaklaşık 250 TL altına satışa sunmuştu. Bu indirim fiyatına ek olarak bir de taksitli satış yapan Bim, tüm stoklarını bir günde eritmeyi başardı.

En çok talep gören Bim indirimlerinden biri ise, bu yıl, 11 Ağustos’ta gerçekleşti. Apple’ın lisanslı ve orijinal şarj aleti kablolarını ucuz fiyattan satmaya başlayan Bim, etrafta adından söz ettirmeyi yine başardı.

Daha önceden buna benzer pek çok ilginç ve beklenmedik ürünü satışa çıkaran Bim, bu tarz ürün satışlarına devam edeceğini açıkladı. İlerleyen günlerde ne tarz Bim Aktüel indirimleri ile karşılaşacağımız merak konusu.

13 Ekim 2017 Bim Aktüel İndirimleri

Bu haftanın Bim markette indirimde olan ürünleri listeye eklendi. Bim Aktüel 13 Ekim Cuma tarihinden itibaren broşürde yayınlanan ürünler özellikle mutfak gereçleri ihtiyacı olan müşteriler için özel olarak hazırlanmış.

Haftanın öne çıkan ürünü mutfak da koku sorunu yaşayan ev hanımları için Bim Aspiratör olarak seçilmiş. Özellikle son yıllarda küçülen evler yüzünden dar ortamlarda yemek yapmak zorunda kalan ev hanımlarının dikkatini çeken bir ürün.

Bim, 13 Ekim 2017 itibariyle, ev hanımlarının ihtiyaç duyduğu ürünlerde de ciddi indirimler yapmakta. Bim 2’li Granit Tava Set ve Bim Granit Mini Tencere ürünleri dikkat çeken diğer ürünler.

13 Ekim Cuma Bim Aktüel indirimlerine ulaşmak için tıklayın

6 Ekim Cuma Bim Aktüel indirimlerine ulaşmak için tıklayın

13 Ekim 2017 – Bim Aktüel’de Kaçırılmaması Gereken Ürünler

Bim Aktüel indirimleri bu hafta mutfak ve ev gereçleri ile dolu.

13 Ekim Cuma’dan itibaren yapılan indirimlerde, göze çarpan ürünlerden en dikkat çekeni Bim Aspiratör oldukça kullanışlı bir ve ucuz bir aspiratör üstelik çok da şık.

Soğuk ortamlarda çalışanlar için kış aylarıda yaklaşırken tam zamanında ve uygun fiyattan alabileceğiniz Bim Çift Taraflı Elektrikli Isıtıcı asla kaçırmamanız gereken bir aktüel ürün.

Bu haftanın bim indirimlerinde yine dikkat çeken ürünler arasında, oldukça pratik Bim Mini Çaydanlık ve Bim 4 Katlı Metal Raf da mevcut. Bu ürünler de piyasa fiyatının oldukça altında, Bim Market İndirimlerinde mevcut.

13 Ekim itibariyle satışa sunulan ürünler arasında bir çok ürün yer alıyor. Tüm ürünleri inceleyin ve ilginizi çeken ürünler için bizleri takip etmeye devam edin.

13 Ekim 2017 – Haftanın En İyi Bim Aktüel Ürünü

Bu hafta pek çok dikkat çeken ürün mevcut olsa da, haftanın en iyi ürünü ödülü ve oldukça iyi bir indirim ile satışa çıkarılan “Bim Aspiratör” ne gidiyor.

Hem yeni ev sahibi hem de mutfağını yenilemek isteyenlerin, bu hafta Bim’de en çok talep gören ürün olan bu aspiratörü kaçırmaması gerekiyor.

Bim Aktüel: Gıda Ürünleri İndirimleri

Bim Aktüel Gıda Ürünleri İndirimleri | Aktüel Market

Bim, çoğu zaman Aktüel ürün indirimlerinde gıda ürünlerine yer veriyor. Neredeyse her türlü gıda ile ilgili indirim yapan Bim, en çok kullanılan malzemelerde en fazla indirimi uyguluyor. Bim Aktüel, firma tarafından tamamen kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendiriliyor. Bu nedenle, dönem olarak en çok satılan ürünlerin indirime girdiğini gördüğümüz Bim Aktüel, her daim ihtiyaçlara yanıt verme niteliğini koruyor.

Bim Aktüel’de indirimde olan gıda ürünleri, genel olarak;

  • Süt ve Süt Ürünleri
  • Meyve Suyu ve Meşrubat
  • Kurabiye
  • Çikolata
  • Hazır Pasta ve Kurabiye

gibi ürünlerde gerçekleştiriliyor. Bu ürünlerin yanı sıra, pek çok farklı gıda ürününde Bim Aktüel indirimiyle karşılaşmak mümkün. Tüm bunlara ek olarak, zaman zaman ithal gıda ürünlerinde de Bim Aktüel indirimleri ile karşılaşıyoruz.

Gıda ürünleri konusunda çok fazla çeşitliliğe sahip olan Bim, bu özelliğini Aktüel ürünlerde de gösteriyor. Çok daha fazla gıda ürününü satışta tutan Bim, bu sayede stok problemleri yaşamadan, çok sayıda gıda ürününü Aktüel indirimlerine dahil edebiliyor.

Bim Aktüel: Temizlik Malzemesi İndirimleri

Bim Aktüel Temizlik Malzemesi İndirimleri

Bim Aktüel’de neredeyse her zaman bir veya birden fazla temizlik malzemesi indirimi yer alıyor. Bu indirimler, genellikle en çok talep gören ürünlerde yapılıyor. Bim Aktüel’de yer alan temizlik malzemesi indirimleri, stok yapmak isteyen müşteriler tarafından özellikle talep görmekte.

Yüzey temizleyicilerden, bulaşık deterjanlarına kadar geniş bir alanda indirim yapan Bim Aktüel, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü temizlik malzemesini ucuza satın almanızı sağlıyor. Genelde ekonomik boy temizlik malzemelerinde yapılan Bim Aktüel indirimleri, bu tarz ihtiyaçlarınızı çok uzun süre karşılamanıza yardımcı oluyor.

Bim tarafından üretilen markalarda sıklıkla görülen aktüel indirimler, dışarıdan alınan ve Bim’de satışa çıkarılan ürünlerde de görülebiliyor. Evinizin bütçesine katkıda bulunmak için, Bim Aktüel temizlik malzemesi indirimlerini takip etmenizde fayda var.

Bim Aktüel: Mobilya ve Ev Eşyası İndirimleri

Normal şartlarda, Bim ürün kataloglarında yer almayan mobilya ve ev eşyaları, Bim Aktüel kapsamında satışa sunulabiliyor. Bu ürünler, mobilya takımlarından ziyade, tekli koltuk, masa, sandalye gibi, daha küçük eşyalardan oluşuyor.

Kamp sandalyesi, katlanabilir masa gibi ürünleri de Bim Aktüel’de bulmak mümkün. Normal satış fiyatlarından çok daha ucuza satılan bu tarz ürünler, kısa süre için stoklara dahil edildiğinden dolayı, kaçırılmadan satın alınması gerekli.

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte ürünlere yer veren Bim, mobilya ve ev eşyası konusunda da kendine yakışanı yaparak, herkes tarafından ihtiyaç duyulan ürünlere öncelik veriyor.

Geçtiğimiz aylarda, Bim Aktüel kapsamında satışa çıkarılan “katlanabilir yatak”, pek çok müşteri tarafından yoğun ilgi görmüştü. Bim’e bu konu ile ilgili çok sayıda talep gelmesi nedeniyle, stoklarına tekrar katlanabilir yatak ekleyen Bim, bu üründen bol miktarda satmıştı.

Bim Aktüel indirimleri kapsamında, yaz aylarında oldukça ilgi çeken kamp sandalyesi ve çadır gibi ürünler, tüm yaz boyunca Bim’de satışa sunuluyor. Bu ürünler yine diğerlerinde olduğu gibi, Aktüel kapsamında kısa süre için satışa çıkıyor. Bim Aktüel’i iyi takip ederek, bu tarz ürünlere çok uygun fiyattan ulaşmanız mümkün.

Bim Aktüel: Züccaciye İndirimleri

Sıklıkla Bim Aktüel kapsamında indirimlere dahil edilen züccaciye ürünleri, özellikle kadınların ilgisini çekiyor. Tava, tencere gibi ürünlerde avantajlı fiyatlar sunan Bim, bu konuda da müşterilerini memnun etmeyi başarmakta.

Kaliteli ve sağlam züccaciye ürünlerinden seçilen Aktüel indirimleri, her kesimden insanın ihtiyacını karşılayacak nitelikte. Bim Aktüel züccaciye indirimleri kapsamında sadece tava ve tencere gibi ürünler değil, çatal bıçak seti, yemek takımı gibi ürünlere de yer veriliyor.

Bim Aktüel züccaciye indirimleri içerisinde, en çok talep gören ürünlerden olan bambu meyvelik ve bulaşıklık, 15 Eylül Cuma Bim Market indirimleri kapsamında satışa sunulacak. Geçmiş aylarda birkaç kez satışa çıkarılan bu ürünler, bir kez daha tüketici ile buluşuyor.

Züccaciye ürünleri konusunda oldukça fazla alternatif sunan Bim, Haktaş, Şok ve A101 markalarını bu konuda geride bırakıyor. Bim, özellikle züccaciye indirimleri konusunda sektörde lider konumda.

Bim Aktüel: Kozmetik İndirimleri

Bim Aktüel: Kozmetik İndirimleri | Aktüel Market

İçerisinde her daim kozmetik ürünleri satışı yapan Bim mağazaları, zaman zaman kozmetik ürünlerinde ciddi indirimler yapabiliyor. Makyaj malzemelerinden yüz temizleme jellerine kadar, çok fazla kategoride kozmetik ürünü barındıran Bim, genellikle Aktüel indirimleri sırasında, kategori bazlı bir seçim yapıyor.

Bim Aktüel ürünleri, genelde belli alanlardan seçiliyor. Örneğin, kozmetik ürünlerinde indirim yapılan hafta, yalnızca yüz temizleme jelleri seçilirken, başka bir hafta yalnızca diş macunları seçilebiliyor.

Bim Aktüel’de kozmetik ürünlerinde sıkça indirime rastlamak mümkün. Özellikle kadınların ilgisini çeken bu indirimler, çoğu zaman stok konusunda da sıkıntı çıkartmıyor. Ancak, bazı durumlarda, özel ürünlerin stokları çok çabuk biterek sizi zor durumda bırakabilir. Bunun önüne geçmenin tek yolu ise, Bim Aktüel indirimlerini ve hangi ürünlerin indirimde olduğunu önceden takip etmek.

Bim Aktüel: Elektronik İndirimleri

Bim’in diğer markalara kıyasla çok iyi olduğu indirim alanlarından elektronik, beklenenden çok daha fazla çeşitliliğe sahip. Neredeyse her hafta, birden fazla elektronik ev aletinde indirim yapan Bim, buna ek olarak yaz aylarında klima gibi ürünleri de Aktüel kataloğuna dahil etmekte.

Bim’de en çok rağbet gören aktüel indirimlerinden olan elektronik kategorisi, özellikle küçük ev aletleri açısından zengin. Genellikle mutfakta her zaman ihtiyaç duyulan Blender, kahve makinesi, su ısıtıcı gibi ürünlerde indirimler mevcut.

Bim Aktüel, bazı dönemlerde, elektronik indirimlerine daha büyük ürünleri de dahil etmekte. Mikrodalga fırın, elektrik süpürgesi, buhar makinesi gibi çeşitli elektronik aletleri de indirimlerine dahil eden Bim, bu tarz ihtiyaçlarınıza da yanıt veriyor.

Cep telefonu, bilgisayar gibi pek çok pahalı elektronik ürünü de Bim Aktüel kapsamında satışa sunan firma, çoğu kez müşterilerini şaşırtmayı başarıyor. Elektronik ürün satışı yapan internet sitelerinden ve büyük elektronik marketlerden çok daha ucuza bu tarz ürünleri satan firma, fiyat politikasıyla çok kişinin takdirini kazanmayı başarıyor.

Bim Aktüel: Kırtasiye İndirimleri

Bim Aktüel Kırtasiye İndirimleri | Aktüel Market

Bim Aktüel kırtasiye indirimlerinin ne zaman yapılacağı herkes tarafından sıklıkla merak ediliyor. Özellikle okul dönemleri yaklaştıkça veliler tarafından merakla beklenen Bim Aktüel kırtasiye indirimleri, genelde okul açılmadan birkaç hafta önce başlıyor.

Okul çantalarından, defterlere kadar, öğrenciler için gereken tüm kırtasiye malzemelerini kapsayan bu indirim dönemi, öğrenciler için ciddi anlamda fayda sağlıyor. Aile bütçesine zarar vermeden tüm ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan Bim Aktüel kırtasiye indirimlerinde, ürün seçimleri de oldukça kaliteli.

Kırtasiye indirimlerinin ne zaman başlayacağı net şekilde bilinmese de, Bim, her yıl okullar başlamadan önce bu indirimleri yayınlamakta. İçerik olarak her yaştan öğrenciye hitap eden Bim Market Aktüel kırtasiye indirimleri, ofis malzemelerini de kapsıyor.

2017 yılında yapılan kırtasiye indirimleri, 8 Eylül Cuma tarihinde gerçekleştirildi. Bu yılın Bim Aktüel Kırtasiye indirimlerinde, beslenme ve okul çantaları, kalemler, dosyalar, yapıştırıcılar ve defterlere yer verildi. Bunların haricinde, daha pek çok kırtasiye ürününde indirim yapan Bim, her zaman bütçe dostu olmaya özen gösteriyor.

Bim’de Satılan Ürünler Ne Kadar Kaliteli? Zararlı Mı?

Bim Aktüel kapsamında olsun veya olmasın, Bim marketlerinde satılan tüm ürünler kalite kontrolünden geçerek, belli standartlara göre üretilmekte. Bu testleri geçemeyen ürünler, hiç bir zaman Bim raflarında yer almıyor.

Ürünlerin fiyatlarının ucuz olması, kalitesinin düşük olduğu anlamına gelmiyor. Paketleme, raf düzeni ve buna benzer pek çok konuda tasarruf yapan Bim, fiyatlarını düşük tutmasını buna borçlu.

İndirim marketi olarak tanıdığımız bu marka, ürünlerinde herhangi bir hileye veya müşteriyi yanıltıcı bilgiye izin vermiyor. Her zaman denetim altında tutulan üreticiler, Bim’de ürünlerini satışa çıkarmak için ciddi süreçlerden geçmekte.

Bim ürünleri gerekli niteliklere ve sertifikalara sahip olmamaları halinde satışa sunulmuyor. Bim, indirim marketi olmasına rağmen, bu süreci oldukça yakından takip ederek, marka imajına gelebilecek her türlü zarara karşı kendini güvence altına almakta.

Bu kapsamda, Bim Market Aktüel ürünleri de oldukça güvenilir. Tüm ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Geçen Haftanın Bim Aktüel Ürünleri

15 Eylül Cuma’dan itibaren yayınlanan Bim Aktüel kataloğu genelde mutfak ürünlerine ağırlık vermişti. 3’lü ankastre set, Fantom elektrikli süpürge ve Fakir buharlı ütü ile Bim Aktüel Katalogu, özellikle kadınlar tarafından büyük talep gördü.

12 Eylül Salı’dan itibaren yayınlanan Bim Aktüel ürünleri ise tamamen temizlik malzemeleri ve ev hanımlarının ihtiyaçlarına odaklandı. Paslanmaz çelik yüzey temizleyicisi, Asprin genel temizleme sıvısı ve Duvar temizleyicisi gibi. Oldukça ev hanımlarının uzun süre temizlik yaparken kullanacağı tüm malzemeleri bir anda ekonomik olarak almalarına olanak sağladı.

Bim Aktüel, her hafta evinizin bütçesini korumanıza yardımcı oluyor

Her hafta yaptığı indirimlerle adından söz ettiren Bim, Aktüel kataloğu sayesinde, zaten ucuz olan fiyatlarını daha da aşağıya çekiyor. Her türlü üründe, kısa süreli indirimlere giden marka, ihtiyaçlarınızı karşılarken aile bütçenizi de korumanızı sağlıyor.

Bim Aktüel, dönemsel indirimlere de yer vererek, okul döneminde kırtasiye, yaz döneminde klima, kamp malzemesi, kış döneminde ısıtıcı gibi özel ürünleri de satışa sunuyor.

Bim Market indirimlerini herhangi bir ihtiyacınız olmasa bile, haftalık olarak takip etmenizde fayda var. Hiç beklenmedik ürünler ile beklenmedik zamanlarda karşılaşabilirsiniz.