Ana Sayfa / Bim Aktüel / 6 Süper İndirim İle Bim Aktüel 7 Kasım Kataloğu

6 Süper İndirim İle Bim Aktüel 7 Kasım Kataloğu

Bim Aktüel 7 Kasım Salı itibari indirime girecek gıda ürünleri yayınlandı, siz değerli indirim tutkunu okuyucularımız için bu ürünleri inceledik.

Bim Aktüel 7 Kasım İndirimli Ürünleri

#Haftanın öne çıkan ürünü Bizim Ayçiçek Yağı 4 Litrelik çok özel bir indirim ile 21,75 TL etiket fiyatı ile satışta olacak.

#Ülkemizde akşam yemeklerinin en çok tercih edilen yiyeceği malumunuz Pilav. Nefis ve ekonomik pilavlar yapmak isyen ev hanımları için, Efsane marka pilavlık prinç 500 gram sadece 17,25 TL’den satışta olacak. Mutfakta ekonomik olmak isyen bim market müşterilerinin kaçırmaması gereken bir ürün.

#Pilavın yanında ne iyi gider diye sorsak pek çok kişi Kuru Fasülye diye düşünür eminiz. Saban Kuru Fasülye 2500 gram 12,95 TL etiket fiyatı ile satışta olacak.

#Uygun ve sağlıklı mutfak harcaması yapmak isteyen aile ekonomisini düşünenler için Saban Kırmızı Mercimek 2500 gram 7 kasım salı gününe özel 9,45 TL’den satışta olacak.

#Kalbinizi korumak için tercih edecileceğiniz Becel Tereyağı Keyfi 500 gram 4,95 TL etiket fiyatı ile satışta olacak.

#Prinç pilavı kilo vermek isteyenler için çok tercih edilmeyen bir pilav türü, alternatif olarak bulgur pilavı çok fazla tercih ediliyor. Bu hafta bim aktüel indirimlerinde Saban Pilavlık Bulgur sadece 4,95 TL ile satışta olacak.

Broşürün Tamamını Görmek İsterseniz hemen alt kısımda görebilirsiniz.

Bim Aktüel 7 Kasım Salı İndirim Broşürü

Şunlarıda Kontrol Et

Bim Aktüel 27 Ekim Cuma Kataloğu

Bim Aktüel 27 Ekim Cuma Kataloğu

Broşürde yer alan ürünler Bim 3 Parça Makine Set sadece 159,00 TL etiket fiyatı ile. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir