Ana Sayfa / Bim Aktüel / Bim Aktüel 5 Eylül Salı’dan itibaren Ürünler

Bim Aktüel 5 Eylül Salı’dan itibaren Ürünler

Bim aktüel 5 eylül salı tarihinden itibaren kampanyalı ürünler yayınlandı. Yayınlanan katalogda genel olarak bayan müşteriler düşünülmüş görünüyor. Cilt temizleme ve makyaj ürünleri ağırlıklı olan kataloğu inceleyelim.

Hiç yazı bulunamadı.

Bim Aktüel 5 Eylül Salı’dan itibaren Cilt Bakımı Ürünleri

Diadermine Cilt Temizleme Sütü 200 ml sadece 9,95 TL fiyatla satışa sunulacak normalde piyasada en uygun 11 TL’ye satılan ürünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca yine Diadermine markasına ait bir kaç ürün daha var. Cilt Temizleme Mendili 5 Eylülden itibaren sadece 9,95 TL fiyattan satılırken, Diadermine Cilt Arındırıcı Peeling 100 ml kampanya fiyatı 9,95 TL den satılıyor olacak. Diadermine Cilt Temizleme Suyu 200 ml ise 5 eylülden itibaren yine 9,95 TL den satışta olacak.

Bim Kampanya 5 Eylül Salı’dan itibaren Makyaj Malzemeleri

Bimde 5 Elül kampanyası ürünleri arasında bulunan makyaj malzemelerini inceleyelim. 6’lı Velvet Mini Mat Ruj Seti 8,90 TL fiyattan satılıyor olacak, bir birinden güzel ve farklı renklerde ojeler tane fiyatı 2,25 TL den alabilirsiniz. Peki makyajımızı yaptık gezdik eğlendik nasıl temizleyeceğiz diye düşünmeyin Asetonsuz Oje Temizleyici zararsız ve etkili bu ürün 1,95 TL den satılıyor olacak.

Bim Altüel Çocuk Ürünleri

5 Eylül Bim kampanya ürünleri hazırlanırken çocuklarda ihmal edilmemiş, Uzayan tırnakları kesmek için şirin Çocuk Tırnak Makası sadece 5,50 TL’den satışta olacak. Tırnaklarını kestiğimiz minikler için ufak ve şirin Çocuk Tırnak Fırçası 5,50 TL etiket fiyatına sahip olacak. Duş almayı sevmeyen minik dostlarımız için Renkli Banyo Lifi ise sadece 4,45 TL fiyattan satılıyor olacak.

Bim Altüel Bakım Ürünleri

5 Eylül kampanyasında bulunan kişisel bakım ürünlerini inceleyelim. Hobby saç kremi 600 ml sadece 2,95 TL fiyata sahip, aynı zamanda Hobby şampuan ise 600 ml 2,95 TL den satılıyor olacak. El ve Vücut Kremi Hobby 20 ml ise sadece 1 TL den satılıyor olacak. Nefes Açıcı Burun Bandı 10’lu 3,95 TL den satılıyor olacak. 4 Üründen oluşan Çantalı 4’lü Makyaj Fırça Seti içerisinde allık fırçası, far fırçası, fondöten fırçası ve son olarak pudra fırçası hepsi bir arada sadece 19,95 TL’den satılıyor olacak.

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek için sitemizi takip etmeniz yeterli, iyi alışverişler dileriz.

Şunlarıda Kontrol Et

Bim Altüel 17 Kasım Cuma günü indirime girecek ürünler kataloğunu

20 İndirimli Ürün İle Bim Aktüel 17 Kasım Kataloğu

Bim Aktüel 17 Kasım Cuma günü indirime girecek ürünler kataloğunu yayınlandı, siz değerli okuyucularımız için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir