Ana Sayfa / Bim Aktüel / 12 İndirimli Ürün ile Bim Aktüel 3 Kasım Kataloğu

12 İndirimli Ürün ile Bim Aktüel 3 Kasım Kataloğu

Bim Aktüel 3 Kasım itibari indirime girecek ürünler yayınlandı, siz değerli indirim tutkunu okuyucularımız için bu ürünleri inceledik.

Bim Aktüel 3 Kasım Elektronik Ürünler

Bim aktüel 3 Kasım indirimli elektronik ürünler arasında yer alan ürünlere göz atalım.

#Broşürde yer alan ve özellikle ev hanımlarının dikkatini çekebilecek elektronik mutfak gereçleri dikkat çekiyor. Bunlardan ilki Fakir Marka Blender robot set 3 Kasım 3017 tarihine özel sadece 125,00 TL fiyattan satışa sunulacak bu ürün stoklarla sınırlı olacağı için kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Mutfak için broşüre eklenen bir diğer elektronik ürün Innox Su ısıtıcısı mükemmel bir fırsatla 39.90 TL etiket fiyatı ile raflardaki yerini alacak. Katalogda yer alan son elektronik ürün ise yaklaşan kış aylarında kesinlikle kaçırmamanız gereken bir indirim ürünü olan Ecodelux Elektrikli Buharlı Isıtıcı 49.90 TL fiyatı ile yüzleri güldürüyor.

#Havaların soğuması ile birlikte yağmur yağışlarının da artması gözlerinden kaçmamış olacak ki bu hafta indirime giren ürünler arasında hem çocuklar için hemde yetişkinler için şemsiyeler eklenmiş durumda. Bay bayan yetişkin şemsiye 19.90 TL iken çocuklara özel şemsiyeler 14.90 TL’den satışta olacak.

#Kış aylarında yaza oranla spor yapımı daha yoğun bir şekilde oluyor. Sıcak havalarda insanlar genelde spor yapmak istemiyor. Bu durumdan dolayı mıdır bilinmez bim aktüel ürünler arasında bu haftaya özel bayanlara özel kadife eşofman takımı 34.50 TL ile satışta olacak. Ayrıca bay bayan eşofman altı 17.90 TL den alıcı bulacak.

#İndirimli ürünler broşüründe yer alan en dikkat çekici ürünlerden biride Yıkanabilir Halı oldu.

3 Farkı boyutu ile satışa sunulan Yıkanabilir Halı.

  • 130×190 cm 47.50 TL
  • 800×300 cm 47.50 TL
  • 80×150 cm 25.50 TL

Boyutları ve Fiyatları ile satışta olacak.

#Soğuk havalarda giymeniz için Termal taban Treking ayakkabı 39.90 TL ile satışta olacak.

#Kamp yapmaya giderken çok işinize yarayabilecek Çakmak Taşlı Kamp Bıçağı 24.90 TL’den satışta olacak bir kamp malzemesi.

#Yine ev hanımları için kataloğa eklenen chef’s marka tencere çeşitleri sosluk, tencere tek fiyattan 16.90 TL’den satışta olacak.

#Geldik katalogda yer alan son ürüne Linea Su takımı 7 parça çok özel fiyattan 11.90 TL’den satışta olacak.

Broşürün Tamamını Görmek İsterseniz hemen alt kısımda görebilirsiniz.

Bim 3 Kasım Broşür

Şunlarıda Kontrol Et

Bim Aktüel 20 Ekim Cuma Kataloğu

Bim Aktüel 20 Ekim Cuma Kataloğu

Bim Aktüel 20 Ekim Cuma Ürün Bilgileri Bim Aktüel Haftanın Öne Çıkan Ürünü 48 Parça …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir