Ana Sayfa / A101 Aktüel

A101 Aktüel

Ekim, 2017

  • 1 Ekim

    A101 5 Ekim’den 2017 Aktüel İndirim Ürünleri

    A101 5 Ekim'den 2017 Aktüel İndirim Ürünleri

    A101 aldın aldın kampanyasında aktüel indirim ürünleri yayınlandı. Tam dokuz sayfalık A101 ürün kataloğunda her tür ihtiyaca yönelik ürün bulunmakta.  Elektronikten mutfak ihtiyaçlarına sizler için bu ürünleri didik didik inceledik. A101 5 Ekim 2017 Elektronik Ürünler HI-Level 43 ekran uydu alıcılı full hd led televizyon haftanın öne çıkan ürünü olarak  dikkatleri …

Eylül, 2017

A101 Aktüel28 Eylül

A101, kurulduğu günden beri, oldukça geniş bir dağıtım ağı ile çalışmaya devam ediyor. 2008 yılında, geniş bir yatırım ile sektöre giren firma, “hard discount” konseptinde, az stoklu ancak yüksek indirimli, aktüel ürün satışı yapmakta. Bunun dışında, firmanın sürekli olarak satışını gerçekleştirdiği indirimli ürünler de mevcut.

2008 yılında, 121 mağaza ile giriş yapan A101, aldığı yoğun talep sayesinde çok kısa sürede mağaza kapasitesini genişletmeyi başardı. Şu an, 81 ilde faaliyet gösteren A101, toplamda 6278 markete sahip. Markanın kapsamlı lojistik ağı, her şehre uzanarak, müşterilere sunulmak için stok sağlamakta. A101’in diğer indirim marketlerine kıyasla, çok daha fazla mağazası bulunuyor.

16 farklı bölge müdürlüğüne sahip olan A101 markası, operasyonlarını bu noktalardan yönetiyor. Marka, her hafta özel ürünlerde indirim yaparak, Aktüel adında bir bülten yayınlıyor. Bu bülten içerisinde, normal şartlarda mağazalarda bulunmayan, elektronikten giyime kadar, çok sayıda ürün yer alıyor. A101 aktüel kataloğu, özellikle ev ekonomisini korumak isteyen aileler tarafından, her hafta takip ediliyor.

A101 İndirimleri

A101’de her zaman indirimli ürünler bulmak mümkün. İndirim marketi konsepti ile ürün stoğu yapan marka, geniş lojistik ağı sayesinde, dondurulmuş gıdalardan konservelere kadar çok çeşitli ürünü mağazalarında satışa çıkarıyor.

A101’de yer alan indirimli ürünler, tüm ev ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte. Her türlü gıda malzemesini indirimli satan marka, aynı zamanda kozmetik ve hazır tüketim ürünlerini de satmakta. Normal bir markette yer alan her ürünün farklı çeşitleri, çok daha uygun fiyata A101’de satılıyor.

Markanın her marketinde, soğuk zincir ürünlerinin satışı da yapılmakta. Dondurulmuş gıdalar, tavuk ürünleri ve hazır kırmızı et ürünlerinin yer aldığı A101, bunları yüksek kalite ve uygun fiyattan müşterine ulaştırmayı hedefliyor.

A101 içerisinde, yine indirimli olarak süt ürünleri mevcut. Süt ürünlerinde, yoğurt ve benzeri klasiklerin dışında, sütlü tatlılar da bulunuyor. Hazır olarak paketlenmiş sütlü tatlılar, soğuk zincir ürünleri kapsamında, A101’lerde indirimli olarak satışta.

Kısacası, mağazalarda normal şartlarda yer alan her ürün indirimli. Ancak, farklı ve daha büyük indirimler arıyorsanız, normalde mağazalarda satışı olmayan ürünlerden satın almak istiyorsanız, A101 Aktüel kataloglarını incelemeniz gerekli.

A101 Aktüel

A101, haftalık olarak “A101 Aktüel” adında bir indirim bülteni yayınlamakta. Özel ürünlerin yer aldığı bu bülten, çeşitli kategorilerde, normalde mağazalarda yer almayan ürünleri de barındırıyor. Bu sayede, A101’in ürün çeşitliliği artırılıyor ve bir evin tüm ihtiyaçlarını indirimli olarak karşılamasına olanak sağlanıyor.

A101 Aktüel ürünleri, her hafta 1 kez yayınlanıyor. Bu ürünler, yayınlandığı tarihten itibaren, tüm A101’lerde, raflardaki yerini almakta. Çoğu ürün kısıtlı stokla indirime girdiği için, kısa sürede tükenme ihtimali mevcut. Bu yüzden, A101 Aktüel ürünlerinden yararlanmak için, mutlaka sıraya girmeniz ve mağaza açılış saatlerinde A101’de olmanızda fayda var.

A101 Aktüel ürünleri, zaman zaman farklı ve ilginç ürünleri de içerebiliyor. Özellikle elektronik indirimleri konusunda çok talep gören marka, bu tarz ürünlerinin satışını kısa sürede tamamlamakta. Sabah 09.00 ve akşam 21.00 arasındaki A101 çalışma saatlerinde, mağazalara giderek Aktüel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

A101 Aktüel İndirimleri Hangi Gün?

A101’de yapılan Aktüel indirimler, haftada bir kez, Cuma günlerinde yayınlanıyor. Her indirim, 1 hafta önceden bildirilerek, müşterilere bilgi veriliyor. Mağazalarda yer alan Aktüel ürün kataloglarında duyurulan indirimli ürünler, her hafta değişmekte.

A101 Aktüel indirimleri, aile bütçenizi korumanız ve kaliteli ürünlere çok uygun fiyattan ulaşmanız sağlıyor. Bu yüzden, diğer markalarla birlikte, A101 aktüeli de mutlaka takip etmelisiniz.

28 Eylül 2017 A101 Aktüel İndirimleri

A101, her zaman olduğu gibi, 28 Eylül’deki indirimlerinde de herkesi mutlu etmeyi başarmış. Özellikle ev kadınlarına yönelik ürün tercihleri yapan A101, bu hafta mobile konusunda çok önemli indirimler yapmakta.

İndirimlerde, özellikle kadınların en çok dikkatini çeken ürün, Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi. A101 Aktüel’de, bu hafta, bu ürün piyasanın neredeyse yarı fiyatına satışta. Çok yoğun talep göreceği tahmin edilen dikiş makinesi indirimi, her zaman olduğu gibi stoklarla sınırlı.

Mobilya kategorisinde de oldukça güzel indirim oranlarını görmek mümkün. A101, bu hafta aktüel ürünleri içerisinde ayakkabı dolabı ve tekerlekli askılık ürünlerine yer vermiş. Bu ürünlere ihtiyaç duymanız halinde, 28 Eylül’den itibaren, bir hafta boyunca A101’den satın alabilirsiniz.

Bu hafta, A101 Aktüel, elektronik konusunda da oldukça ilginç ürünlere yer veriyor. 55 ekran, Full Hd, uydu alıcı televizyon satışa çıkaran A101, aynı dönemde indirim bültenlerini yayınlayan rakip marketlere elektronik konusunda fark atıyor.

Televizyon haricinde, Vestel marka tableti de bu hafta A101 Aktüel’de bulmak mümkün.

Bu ürünler haricinde, yapı malzemeleri, giyim, çocuk oyuncakları ve çok daha fazla ürün 28 Eylül A101 Aktüel kapsamında satışa çıkacak.

28 Eylül 2017 – Haftanın En İyi A101 Aktüel Ürünü

A101 Aktüel içerisinde, bu hafta birbirinden değerli ürünler mevcut. Her gruptan insanın işine yarayacak ürünler içerisinde, oldukça dikkat çeken Vestel marka tablet ve 55 ekran full hd led tv, haftanın en iyi ürünü olmaya aday.

Ancak, bu haftanın A101 Aktüel ürünlerinden en iyisini seçmek gerekirse, hem kullanışlılık ve kalite hem de fiyat açısında, her türlü elektronik indirimini sollayan, “Brillant Zebra Perde” haftanın en iyi ürünü olarak gösterilebilir.

 

A101 Aktüel: Kırtasiye İndirimleri

A101 Aktüel’de çoğu zaman hem ofis hem de okul malzemeleri için seçilen, özel kırtasiye indirimleri mevcut. Dönemsel olarak eklenen bu ürünler, genellikle farklı ve çok fazla çeşit içeriyor. Özellikle tüm yaş gruplarının ihtiyaçlarını karşılaması için hazırlanan A101 Aktüel kırtasiye indirimleri, hem çocuklar için hem de yetişkinler için ürünler içeriyor.

Genel olarak, bir tema kapsamında hazırlanan kırtasiye indirimleri, kendine ek olarak, ofislerde kullanılabilecek diğer ürünleri de A101 Aktüel bültenine dahil ediyor. Örneğin, ofis malzemelerinin indirimde olduğu bir aktüel bülteninde, aynı zamanda ofisle alakalı mobilyalar veya farklı eşyalar da indirime girebiliyor.

A101 Aktüel: Okul Malzemeleri İndirimleri

Okulların açılmasına çok kısa süre kala başlayan bu indirimler, bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri barındırmakta. Anaokulundan lise seviyesine kadar, öğrencilerin ihtiyaç duyacağı tüm okul malzemelerini indirimli olarak satışa sunan A101, ailelerin eğitim için ayırdıkları bütçeye destek olmakta.

A101 okul malzemesi indirimleri, genellikle okullar açılmadan 1 hafta önce başlıyor. İçerisinde, defterlerden fon kağıtlarına kadar, her grubun ihtiyaç duyabileceği ürünleri barındırıyor.

Normalde A101’in ürün stoklarında yer almayan okul malzemeleri, A101 Aktüel kapsamında indirime giriyor. Kısa süreli olan bu indirimlerde, stoklar yüksek tutularak, herkesin ihtiyaçlarını karşılaması hedefleniyor. Bu indirimler esnasında, çoğu zaman A101 Aktüel kataloğunda başka bir kategoride indirim yer almıyor.

A101 Aktüel: Ofis Malzemeleri İndirimleri

A101 Aktüel’de zaman zaman ofis malzemesi indirimlerini de görmek mümkün. Bu indirimler, okulların açılmasına yakın zamanlarda yapıldığı gibi, bu dönemlerden tamamen bağımsız olarak da yapılabiliyor. Ancak diğer kırtasiye indirimlerinden farklı olarak, bu ürünlerde stoklar biraz daha sınırlı.

A101 kırtasiye indirimleri, hem profesyonel hayatınıza hem de okula giden çocuklarınıza katkı sağlayacak şekilde düzenleniyor. Ofis malzemeleri satın almak isteyen insanlar için özel bir zaman dilimi bulunmaması dolayısıyla, bu indirimler herhangi bir zamana bağlı olmadan, rastgele dönemlerde gerçekleştirilebiliyor.

A101 ofis malzemesi indirimlerinin kapsamı da oldukça geniş. Zaman zaman ofis mobilyaları da içeren bu indirim teması, yazı tahtalarından delgeç, zımba gibi basit ofis malzemelerine kadar, çok çeşitlilikte ürünü müşterilere sunmakta.

A101 Aktüel: Kozmetik İndirimleri

A101 Kozmetik İndirimleri

A101’de, her zaman satışı olan kozmetik ürünler, zaman zaman Aktüel bülten kapsamında indirime de giriyor. A101, satışa sunduğu bu ürünleri neredeyse her zaman en uygun fiyattan müşteriyle buluşturuyor. Firmanın genel profilinde gördüğümüz, daha ucuz marka tercihleri kozmetik ürünlerinde mevcut değil. Genellikle, piyasadaki bilindik markaları tercih eden A101, yine de fiyatları uygun tutmaya çalışıyor.

Kozmetik ürünlerinde, A101’i rakiplerine göre ön plana çıkaran kısım, Aktüel kozmetik indirimleri. Aktüel indirimler kapsamında, çok çeşitli ürünlerde indirime giden marka, müşterilerini özellikle bu konuda memnun ediyor. Aktüel kozmetik indirimleri kapsamında, gerek banyo malzemeleri, gerekse çeşitli makyaj ürünleri uygun fiyatlardan satışa çıkarılıyor.

A101 Aktüel: Makyaj Malzemeleri İndirimleri

Her yaştan kadına hitap eden, pek çok makyaj ürününü sürekli olarak satışta tutan A101, makyaj malzemelerini bazı dönemlerde Aktüel indirim kataloğuna dahil ediyor. A101 aktüel makyaj malzemesi indirimlerinin belli bir tarihi mevcut değil. Tamamen rastgele şekilde duyurulan indirimlerde, her türlü makyaj ürününe rastlamak mümkün.

A101’de halihazırda satışta bulunan ve çok rağbet gören ojeler, bu indirim kapsamında paket halinde satışa çıkarılıyor. Müşteriler, tek ürün fiyatına iki veya daha fazla ürüne sahip olabiliyor.

A101, diğer indirim marketlerine kıyasla, daha fazla kozmetik ürününü satışta tutmakta. Bu özelliği nedeniyle, aktüel indirim kapsamında da, stoklarındaki tüm ürünleri uygun fiyata satışa çıkarmakta. A101 Aktüel makyaj malzemeleri indirimlerinde, genellikle normalde satışta olan ürünler haricinde herhangi bir ürün satışa çıkarılmamakta.

A101 Aktüel: Banyo Malzemeleri İndirimleri

A101’de satışta olan tüm banyo malzemeleri, aktüel indirimler kapsamında oldukça ucuz fiyatlara bulunabiliyor. Duş jellerinden banyo sabunlarına kadar farklı kategorilerde satışta olan bu ürünler, A101 Aktüel kapsamında indirime girdiğinde, neredeyse yarı fiyatına düşmekte.

Kozmetik indirimleri temasıyla satışa çıkarılan ürünlerin özel bir satış tarihi mevcut değil. Ancak, A101, her hafta yayınladığı aktüel bülteninde, en azından birkaç banyo malzemesine indirimli olarak yer veriyor.

A101 Aktüel kapsamında, daha önceden yapılmış bazı kapsamlı banyo malzemesi indirimleri görmek mümkün. Bu indirimlerde neredeyse tüm banyo malzemeleri uygun fiyattan satışa çıkarılırken, ek olarak saç boyaları gibi farklı kozmetik ürünlere de yer verilmişti.

Genel olarak, A101 Aktüel kapsamında yapılan indirimlerde, her zaman banyo malzemelerini görebilirsiniz. Ancak özel olarak satın almak istediğiniz ve çok sık indirime girmeyen bir ürün varsa, A101 Aktüel kataloglarını takip ederek, uygun indirimi beklemeniz gerekli.

A101 Aktüel: Mobilya İndirimleri

A101 indirim marketlerinde, normal şartlarda herhangi bir mobilya satışı yapılmıyor. Sadece A101 Aktüel kapsamında mağazalara getirilen bu ürünler, ciddi anlamda talep görmekte. Gördüğü talep neticesinde, sık sık mobilyaya özel indirim katalogları yayınlanmakta.

A101, indirimlerinde müşterilerinin en çok yararı elde edebilmesi için, dönemsel temalar hazırlamakta. Bu temalar dahilinde, özel olarak satışa çıkarttığı pek çok ürün, yalnızca belli dönemlerde A101’lerde bulunabiliyor. Örneğin, yaz döneminde bahçe mobilyaları ve piknik masalarına ağırlık veren mobilya indirimleri, kış döneminde çok daha farklı ürünleri bültene dahil ediyor.

Marka, kendi stoklarında herhangi bir mobilya ürünü bulundurmuyor olsa da, geniş dağıtım ağı sayesinde, A101 Aktüel kapsamında, çok kolay şekilde ürünleri her marketine dağıtabiliyor. Elbette A101 Aktüel mobilya indirimlerinin hem çok talep görmesi hem de stoklarının diğerlerine kıyasla daha az tutulması nedeniyle, mağazalara erken saatlerde gitmenizde fayda var.

A101 Aktüel: Mutfak Mobilyaları İndirimleri

A101’de, aktüel bülten dahilinde mutfağınızda kullanabileceğiniz mobilya ürünlerini bulmanız mümkün. Yine kırtasiye hariç tüm aktüel indirimlerinde olduğu gibi, belirsiz bir dönemde gerçekleşen bu indirimleri takip etmek için, her hafta A101 Aktüel kataloğunu incelemeniz gerekiyor.

Mutfak mobilyaları indirimleri, A101’de oldukça kapsamlı. Yemek masasından sandalyelere kadar, büyük hacimli ürünleri indirimli olarak satın almak mümkün. Bunlara ek olarak, A101’de mutfak mobilyaları indirime girdiğinde, destekleyici olarak, alakalı züccaciye ürünleri de satışa sunulmakta. Bu indirimler, mutfak mobilyalarından ziyade, tematik olarak tamamen mutfak malzemeleri üzerine yapılıyor.

Her çeşit mutfak mobilyasını, piyasa fiyatından çok daha ucuza alabilirsiniz. A101 Aktüel, mobilya indirimleri konusunda diğer markalardan çok daha üstün. Geniş dağıtım ağı sayesinde elde ettiği bu özellik, müşterilerini oldukça memnun ediyor.

A101 Aktüel: Bahçe Mobilyaları İndirimleri

En çok talep gören indirimlerden olan bahçe mobilyaları, A101’de özellikle yaz dönemlerinde satışa çıkarılıyor. Hamaktan, sandalyelere kadar sayısız üründe indirime giren A101 Aktüel, bu ürünleri müşterileriyle buluşturuyor.

Sadece  yaz mevsiminde değil, kış aylarında da bahçe mobilyaları indirimlerine rastlamak mümkün. Ancak, A101, yaygın olarak bu indirimler için yaz aylarını tercih etmekte. Kapsamlı olarak, bahçenizde kullanabileceğiniz her ürün A101 Aktüel kataloğuna dahil ediliyor. Bunlar içerisinde mobilyalar harici, bahçenizde kullanabileceğiniz ışıklandırmalar da yer almakta.

A101, bahçe mobilyalarına normal şartlarda stoklarında yer vermiyor. Yalnızca aktüel indirim dahilinde satışa çıkan bahçe mobilyaları, bir hafta sonra kaldırılıyor. Diğer aktüel indirimlerinde olduğu gibi, bunda da stoklar düşük tutulmakta. Özellikle yaz aylarında yapılan bahçe mobilyaları indirimleri, ürünlerin kısa sürede tükenmesine ve çoğu kişinin eli boş dönmesine neden oluyor. Bu indirimleri kaçırmamak için, her hafta A101 Aktüel kataloğunu kontrol etmelisiniz.

A101 Aktüel: Kamp Malzemeleri İndirimleri

A101 Aktüel kapsamında yapılan indirimlerin en çok talep göreni, kamp malzemeleri konseptinde yapılan indirimler. Yaz aylarında A101 aktüelde bulabileceğiniz bu indirimler, kapsamlı bir kamp yapmak için ihtiyaç duyacağınız neredeyse her ürünü içeriyor.

Çadırların yüksek oranda indirime girdiği bu dönemde, çadır harici, bahçenizde veya piknikleriniz esnasında kullanabileceğiniz farklı ürünler de satışa sunuluyor. Kamp malzemeleri içerisinde, çadırdan el fenerine, kamp ocağından ışıklandırmalara kadar her türlü gerekli ürün, çok uygun fiyatlara satılıyor.

A101 katlanabilir kamp sandalyelerini de bu bülten kapsamında müşterilerine sunuyor. Marketin en çok rağbet gören kamp malzemesi indirimi bu sandalyeler. Oldukça kullanışlı ve piyasaya göre çok ucuz olan bu ürün, yalnızca aktüel indirimi kapsamında, 1 hafta satışa çıkarılıyor. Her mağazadan satın alabileceğiniz indirimli ürünlerin stokları oldukça az.

A101 Aktüel: Yiyecek İndirimleri

Hem soğuk zincir hem de hazır tüketim ürünlerini stoklarında bulunduran A101’de, bu ürünler neredeyse her bültende indirime girmekte. Yalnızca yiyecek ve içecek ürünlerine özel bir aktüel bülten yayınlamayan A101, bunun yerine her hafta belli ürünlerin fiyatını düşürmeyi tercih ediyor. Bu sayede, sürekli ihtiyaç duyulan bu ürünler, müşterilerin her zaman indirimli alışveriş yapmasına yardımcı oluyor.

A101, dağıtım ağının geniş olması sayesinde, bozulabilecek ve soğuk zincir gerektiren ürünlerin satışını da kolayca yapmakta. Markette kırmızı et bulunmuyor olsa da, tavuk satışı mevcut. Buna ek olarak, her türlü dondurulmuş et ürününü A101’de bulmak mümkün.

A101 Aktüel: Çikolata İndirimleri

A101 marketleri, çikolata ürünleri açısından zengin. Bu tarzda çok sayıda gıdaya sahip olan market, bunları aktüel bültenlerinde indirimli olarak satışa sunuyor. Ulusal markaların ürünlerine ek olarak, daha küçük markalar tarafından üretilen çikolata ürünlerini de satışa çıkaran A101, çoğu zaman her bülteninde birkaç çikolata ürününe yer vermekte. Bu ürünler, normal satış dönemlerinde de oldukça uygun fiyata satın alınabiliyor.

A101 Aktüel: Bisküvi İndirimleri

Çikolata indirimlerinde olduğu gibi, A101 aktüelde bisküvi ve benzeri ürünlerde indirimler görmek de mümkün. Bu indirimler, belli bir konsept kapsamında değil, tamamen rastgele olarak bültene ekleniyor. Çok çeşitte bisküviyi bulabileceğiniz A101, aktüel indirimleri dışında da bu ürünleri uygun fiyata satmakta. Ancak, aktüel bültenlerde, genelde bir alana bir bedava gibi, yüksek indirimlerle bisküvi ürünlerini satın alma imkanınız var.

A101 Aktüel: Dondurulmuş Gıda Ürünleri İndirimleri

Diğer indirim marketlerine, dondurulmuş gıda çeşitliliği konusunda fark atan A101, aktüel bülteninde zaman zaman dondurulmuş gıda ürünlerine de yer veriyor. Bu ürünler, özel olarak seçilerek, en çok satılanlar arasından belirleniyor. Balıktan kırmızı ete, dönere kadar zengin dondurulmuş ürün çeşitliliğine sahip olan A101, uygun fiyattan bu ürünlere her zaman ulaşabilmeniz için, kısa aralıklarla aktüel bültenlerine dondurulmuş gıdaları dahil etmekte.

A101 Aktüel: Elektronik İndirimleri

A101, tüm elektronik marketlerle rakip olacak düzeyde indirimlere imza atıyor. Özellikle televizyon, telefon ve tablet konusunda çok ciddi indirimler yapan marka, bu ürünlerin satışını stoklu ve geçici süre için gerçekleştirmekte. Her hafta değişen bir elektronik ürüne yer veren A101, genellikle lüks tüketim markaları yerine, yakın özelliklerdeki hesaplı alternatifleri tercih ediyor.

A101 Aktüel, bazı dönemlerde çok önemli elektronik indirimleri de gerçekleştiriyor. Kimsenin tahmin etmeyeceği düzeyde olabilen bu indirimler, müşterilerin marketlerin kapısında sıra olmasına bile neden oluyor. A101’in elektronik indirimlerini kaçırmamanız için, her hafta yayınlanan A101 Aktüel kataloğunu incelemeniz gerekli.

A101 Aktüel: Televizyon İndirimleri

A101, stoklarına zaman zaman büyük ekran televizyonları da dahil ederek, Aktüel indirim kapsamında uygun fiyatlara satışını gerçekleştiriyor. Her hafta olmasa da, ayda en az bir kez rastlayabileceğiniz televizyon indirimleri, A101 müşterileri tarafından oldukça ilgi görmekte. Bu indirimlerde, genellikle farklı markaların yüksek özelliklere sahip modelleri tercih ediliyor.

A101 Aktüel bülteninde, tamamen televizyona yönelik bir indirim söz konusu değil. Bunun yerine, yayınlanan aktüel katalogları içerisinde yer verilen televizyonlar, elektronik marketlerdeki fiyatlarının çok daha altına satılmakta.

Eğer televizyon almak gibi bir planınız varsa, mutlaka A101’in indirimlerini takip ederek, uygun bir fırsatı gözlemlemenizde fayda var. A101 aktüel indirimlerinde çok uygun fiyatlara televizyon alabilmeniz mümkün.

A101 Aktüel: Tablet İndirimleri

A101 Aktüel, bazı kataloglarında tablet bilgisayarlara da yer veriyor. Yerli markaların ürünlerine yer verdiği kadar, ithal tabletleri de satışa sunan A101, bu konuda oldukça ilgi çekmekte. Diğer aktüel indirimlerinde olduğu gibi, tablet bilgisayarları içeren aktüel indirimlerin de ne zaman yapılacağı belli değil. Her hafta yapılma ihtimali olan bu indirimleri takip etmenizde fayda var.

Çok ucuz fiyatlara satılan tabletler, A101’de fazlasıyla rağbet görüyor. İndirim başladığı andan itibaren hızla tükenen stoklar, pek çok müşterinin eli boş dönmesine neden oluyor. Bu yüzden, A101 aktüelde yer alan tablet indirimlerini iyi takip edip, sabah erken saatlerden alışverişinizi tamamlamanız önemli.

A101 Aktüel: Cep Telefonu İndirimleri

Çok sık olmasa da, A101 Aktüel kapsamında cep telefonu indirimleri de yapılıyor. Bu indirimlerde düşük modelli telefonlar ağırlıklı olsa da, yılda bir veya iki kez, çok yüksek klasmanda faaliyet gösteren, lüks markalara ait telefonlar da satışa sunuluyor.

İndirimler, satıştaki ürünün türüne ve modeline göre değişkenlik göstermekte. Bazı markalarda piyasaya kıyasla çok daha büyük indirimler yapılırken, bazı cep telefonları piyasa fiyatına yakın satılabiliyor. A101 Aktüel, rastgele zamanlarda, cep telefonunu stoklara dahil etmekte. A101’de satılan indirimli cep telefonları, her mağazada satışa çıksa da, stok sayısı çok düşük olduğu için kısa sürede tükenebiliyor.

A101, elektronik ürün indirimleri konusunda diğer rakiplerine kıyasla biraz daha geride kalmakta. Elektronik ürünlerde en iyi indirimi yapan Bim, A101’den daha fazla talep görüyor. Bim Aktüel elektronik ürün indirimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

A101 Hafta Sonu İndirimleri

A101’de her hafta sonu indirimler devam ediyor. Cuma günleri sabah itibariyle başlayan A101 Aktüel indirimleri, hafta sonu dahil olmak üzere, bir hafta boyunca devam ediyor. Bu indirimler, her çeşit gıda ve tüketim malzemesini içeriyor. Sadece bunlarla kalmayıp, dönemsel olarak mobilya, elektronik ve çok fazla ürünü de kapsayan aktüel indirimler, müşterileri memnun etmek için her detaya sahip.

A101 Aktüel, sınırlı sayıda ürün stokuna sahip olduğu için, mümkünse Cuma günlerinden başlayarak değerlendirilmeli. Özellikle dönemsel olan aktüel indirimler ve çok talep görmesi muhtemel olan ürünler yalnızca birkaç saat içinde tükenebiliyor.

A101’in tüm mağazalarında ulaşabileceğiniz indirimler, her hafta yenileniyor. Her hafta, öncekinden farklı bir aktüel ürün kataloğu yayınlayan firma, hiçbir yerde göremeyeceğiniz indirim oranlarına sahip.

A101, her hafta olduğu gibi, bu hafta yayınladığı A101 Aktüel‘de de oldukça kapsamlı indirimler gerçekleştirdi. Bir hafta sürecek olan bu indirimi kaçırmamak ve ürünler bitmeden indirimi değerlendirmek için hazırlıklı olmanızda fayda var.